Знак ідентифікації виробника

Відповідно до Технічного регламенту щодо пляшок, які використовуються як мірні ємності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 607, кожний виробник мірної пляшки повинен до початку її виробництва поінформувати центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері метрологічного нагляду (далі – орган з метрологічного нагляду), про ескіз знака, за яким може бути ідентифіковано цього виробника (далі – ідентифікаційний знак), та надати ескіз знака в електронному вигляді органу з метрологічного нагляду для розміщення його на офіційній веб-сторінці не пізніше 10 днів з дати надходження ескізу.

У разі коли орган з метрологічного нагляду встановив, що ідентифікаційний знак є ідентичним знакові іншого виробника, він невідкладно у будь-який спосіб з подальшим письмовим підтвердженням повідомляє про це виробнику, який надав ескіз такого ідентифікаційного знака.

У разі коли виробник, який надав ескіз ідентифікаційного знака, не одержить таке повідомлення протягом 20 робочих днів з дня, наступного за днем подання ескізу, він має право застосовувати відповідний ідентифікаційний знак після завершення зазначеного строку.

Виробник під свою відповідальність наносить знак відповідності на мірну пляшку, що свідчить про її відповідність вимогам Технічного регламенту. Висота знака повинна бути не менше ніж 3 міліметри.

Дія цього Технічного регламенту поширюється на ємності, що виготовлені із скла або іншої речовини, яка має такі характеристики жорсткості та стабільності, що забезпечують їй такі самі, як у скла метрологічні властивості, а також:

закупорюються або сконструйовані таким чином, щоб закупорюватися, та призначені для зберігання, транспортування або доставки рідини;

мають номінальну місткість від 0,05 до 5 літрів включно;

мають метрологічні характеристики, характеристики, пов'язані з конструкцією та аналогічністю процесу виготовлення, які дають змогу використовувати їх як мірні ємності (у разі, коли їх наповнюють до встановленого рівня або визначеного відсотка їх повної місткості, їх вміст може бути виміряний з достатньою точністю).

Такі ємності є засобами вимірювальної техніки і називаються мірними пляшками.

 
 
  Публічне акціонерне товариство «Ветропак Гостомельський Склозавод» (пл. Рекунова, 2, смт. Гостомель, Київська обл., 08290) 
   
 
Приватне акціонерне товариство «Консюмерс-Скло-Зоря» (вул. Промислова, 1, с. Зоря, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35314
)
   
 

Приватне Акціонерне товариство «Костопільський завод скловиробів» (вул. Гвардійська, 7, м. Костопіль, Рівненської обл., 35000)
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux