Керівництво


МАГАЛЕЦЬКА Владислава Валеріївна

Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

 Освіта 

У 2001 році з відзнакою закінчила факультет кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка та здобула кваліфікацію магістра.

У 2005 році отримала науковий ступінь кандидата технічних наук.

У 2015 році отримала вчене звання доцента Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 Кар’єра 

З 2004 до 2007 року входила до Ради Директорів компанії «Пальміра-Рута» (гуртова та роздрібна торгівля), з 2007 до 2010 року була членом правління «Київської інвестиційної групи» (український фінансово-промисловий холдинг), де відповідала за стратегічне управління.

З 2009 року працювала на керуючих позиціях в агропромисловій галузі.

У 2014 році була призначена заступником Міністра аграрної політики та продовольства України. Розробляла стратегії та впроваджувала проєкти з відкриття нових ринків, аграрного страхування, діджиталізації, співпраці з міжнародними інститутами.

У 2016 році працювала радником Міністра аграрної політики та продовольства України та координувала діяльність із захисту інтересів українських виробників на закордонних ринках.

З 2016 року була віце-президентом SigmaBleyzer Investment Group та віце-президентом AgroGeneration.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.11.2020 № 1369-р призначена Головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 1028-р призначена Головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів як така, що визначена переможцем конкурсу.

Державний службовець 3 рангу.

 Громадська діяльність

Владислава Магалецька була членом Національної ради реформ України, членом координаційної ради Аспен-Україна, членом асоціації реформаторів REMBUS.

З липня 2019 року була співголовою комітету з питань агропродовольчого бізнесу Спілки українських підприємців, з травня 2020 року – віце-президентом Спілки українських підприємців.

Приділяє значну увагу благодійності: бере участь у проєктах благодійного фонду «Дар» та багатьох інших.

Сімейний стан

Заміжня, має трьох синів.

ВОВНЮК Анатолій Віталійович

Заступник Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

 Освіта:

У 1995 році закінчив Національний технічний університет України «КПІ» за спеціальністю «Радіоінженер-конструктор-технолог».

В 2002 році додатково отримав освіту з банківської справи та систем побудови та прийняття рішень в Європейському університеті інформаційних систем, менеджменту та бізнесу.

В 2011 році закінчив Harvard Business Publishing Courses.

в 2020 році отримав ступінь магістра ділового адміністрування в Київській школі економіки.

 Кар’єра:

Трудову діяльність розпочав в 1997 році в Альфа Капітал в департаменті інформаційних технологій.

З 2002 по 2014 рік – Директор з інформаційних технологій в таких компаніях як Альфа-Банк, Укрсиббанк, Піреус банк, Укрексімбанк.

2014 -2017 та 2017-2019 роки – відповідав за цифрову трансформацію в Укртелекомі та НАК Нафтогаз України.

2019 -2020 – керуючий партнер ТОВ Вертер.Діджитал.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.12.2020 № 1613-р призначений заступником Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Державний службовець 3 рангу.

 Основні завдання в ДПСС:

Згідно з поточною оцінкою стану справ у службі, в якості головних пріоритетів вбачаю:

максимальну автоматизацію та діджиталізацію послуг ДПСС, що надаються бізнесу та населенню, спрощення взаємодії бізнесу з міжнародними ринками;

побудову комплексної платформи реєстрів ДПСС для підвищення прозорості, якості та достовірності інформації, що надається;

реорганізацію внутрішньої ІТ інфраструктури служби та побудова єдиної інформаційної системи організації та автоматизації роботи всіх підрозділів.

ШЕВЧЕНКО Ольга Петрівна

Заступник Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

 Освіта:

В 2011 році закінчила Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю "ветеринарна медицина", отримала кваліфікацію лікаря ветеринарної медицини.

Кар’єра:

03.2011 – 10.2011 – молодший науковий співробітник Національного університету біоресурсів і природокористування України.

10.2011 – 10.2012 – аспірант очної форми навчання Національного університету біоресурсів і природокористування України.

10.2012 – 02.2015 – головний спеціаліст – лікар ветеринарної медицини відділу міжнародного співробітництва управління державної інспекції Департаменту ветеринарної медицини Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

02.2015 – 04.2016 – начальник відділу міжнародного співробітництва управління державної інспекції Департаменту ветеринарної медицини Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

04.2016 – 04.2019 – начальник Управління міжнародного співробітництва Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.02.2019 № 124-р призначена заступником Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Державний службовець 3 рангу.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux