Шановний відвідувачу!
Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, її територіальних органів та установ, що належать до сфери її управління, такі як:
Ви можете повідомити Держпродспоживслужбу та/або спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції:
Національне антикорупційне бюро України (НАБУ)
Завданням Національного бюро є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу національній безпеці.
Завданнями поліції є надання поліцейських послуг у сферах: забезпечення публічної безпеки і порядку; охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави; протидії злочинності; надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.
Функції прокуратури визначені Конституцією України і здійснюються з метою захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави.
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК)
Національне агентство з питань запобігання корупції – це центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом. НАЗК відповідальне за формування антикорупційної політики та запобігання корупції. НАЗК працює за такими напрямками:
Повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація містить фактичні дані, що вказують на можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень цього Закону, які можуть бути перевірені.
Повідомлення також може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, підкріплені доказами, які можуть бути перевірені.
Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України “Про звернення громадян”, а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.
Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».
Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.
Повідомити про корупційне правопорушення:
на поштову адресу: 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1 (з позначкою «Про корупцію»)
на електронну пошту: antikor@dpss.gov.ua
Телефоном:
(044) 279 66 83
Залишення повідомлення у скринці Держпродспоживслужби "Повідомлення про корупцію":
м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1, (1 поверх)
Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції:
Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів