Контакти осіб з питань реєстрації сільгосптехніки

№ з/п

Назва регіону

Зона обслуговування

П.І.Б.

Займана посада

Номер телефону


Центральний апарат

Україна

Лемак Михайло Степанович

Начальник Управління

(044) 528-54-38

Кириченко Марина Олександрівна

Головний спеціаліст

(044) 528-94-38

Гончарова Тетяна Володимирівна

Головний спеціаліст

(044) 528-90-62

Диптан Світлана Юріївна

Головний спеціаліст

(044) 528-90-62

1

Вінницька область

Вінницька область

Бартко Василь Володимирович

Начальник відділу

(0432) 65-68-00

м. Вінниця, Вінницький, Немирівський, Літинський, Ямпільський райони

Ровишин Ігор Володимирович

Провідний спеціаліст

(0432) 65 68 00

Калинівський,Хмільницький Козятинський райони

Козак Олег Михайлович

Головний спеціаліст

(067) 608-56-05

Липовецький, Іллінецький, Погребищенський, Оратівський райони

Березюк Володимир Федорович

Провідний інженер

(097) 742-82-15

Жмеринський, Тиврівський Шаргородський,Чернівецький райони

Рябоконь Олександр Володимирович

Провідний інженер

(097) 171-76-44

Гайсинський, Теплицький, Бершадський, Чечельницький райони

Тульчій Юрій Григорович

Провідний інженер

(096) 951-28-01

Тростянецький, Тульчинський, Томашпільський, Крижопільський, Піщанський райони

Руденко Валентин Арсенович

Провідний інженер

(096) 557-25-49

Барський, Мурованокуриловецький, Могилів Подільський,  Ямпільський райони

Нагорняк Роман Богданович

Провідний інженер

(096) 142-93-98

2

Волинська область

Волинська область

Стульський Святослав Святославович

Начальник відділу

(0332) 76-77-69

Волинська область

Степанюк Петро Іванович

Головний спеціаліст

(0332) 76-77-69

Волинська область

Мацюк Ярослав Борисович

Головний спеціаліст

(0332) 76-77-69

Волинська область

Кавун Степан Володимирович

Головний спеціаліст

(03352) 5-32-47

Волинська область

Гуль Андрій Федорович

Інженер

(03352) 5-32-47

Волинська область

Марчук Володимир Володимирович

Інженер з технічного нагляду

(0332) 76-77-69

3

Дніпропетровська область

Дніпропетровська область

Мальцев Євген Борисович

Головний спеціаліст

(067) 634-65-13

Дніпропетровська область

Святченко Алла Вікторівна

Головний спеціаліст

(067) 634-64-15

Криворізький, Софіївський, Широківський, Криничанський, П`ятихатський, Верхньодніпровський райони

Корж Сергій Володимирович

Головний спеціаліст

(098) 015-65-95

Нікопольський, Томаківський, Апостолівський райони

Квартюк Михайло Павлович

Головний спеціаліст

(067) 634-65-20

Дніпропетровська область

Склярук Олександр Євгенович

Головний спеціаліст

(097) 457-94-73

Новомосковський, Васильківський, Синельниківський, Межівський, Петропавлівський, Юр`ївський райони

Карманенко Андрій Михайлович

Провідний спеціаліст

(067) 496-05-04

Дніпропетровська область

Гіренко Костянтин Юрійович

Фахівець

(067) 563-79-18

4

Донецька область

Донецька область

Коржов Геннадій Вікторович

Головний спеціаліст

(050) 168-17-42

062 772-61-41

5

Житомирська область

Житомирська область

Невмержицький Михайло Петрович

Завідувач сектору

(0412) 43-18-42

Житомирська область

Підручний Михайло Васильович

Фахівець сектору

(0412) 43-18-42

(097) 755-19-27

Житомирська область

Мельник Дмитро Валерійович

Головний спеціаліст

(0412) 43-18-42

(097) 313-86-71

6

Закарпатська область

Закарпатська область

Кобаль Іван Іванович

Завідувач сектору

(096) 133-59-74

Закарпатська область

Чуп Ігор Миколайович

Головний спеціаліст

(098) 706-79-63

Закарпатська область

Русин Андрій Олдрихович

Заступник начальника управління

(050) 988-50-81

Закарпатська область

Плеша Тетяна Василівна

Провідний фахівець

(050) 266-67-76

7

Запорізька область

Запорізька область

Троценко Олександр Олексійович

Начальник відділу

(061) 228-04-30

Запорізька область

Комапнієць Олексій Володимирович

Головний спеціаліст

(061) 228-04-30

Запорізька область

Лисогор Дмитро Ігорович

Головний спеціаліст

(061) 228-04-30

8

Івано-Франківська область

м. Калуш, , Калуський, Рожнятівський, Рогатинський, Галицький райони

Перепічка Мар`яна Степанівна

Завідувач сектору

(096) 974-22-18

Надвірнянський, Тисменицький, Богородчанський, Тлумацький райони

Рибак Василь Йосафатович

Провідний інженер

(067) 722-72-72

м. Коломия, Верховинський, Городенківський, Коломийський, Косівський, Снятинський райони

Грисько Ірина Борисівна

Провідний фахівець

(098) 232-90-20

м. Івано-Франківськ, Долинський район

Белей Віталій Степанович

Провідний інженер

(095) 275-33-41

9

Київська область

Київська область

Піщанський Олександр Вікторович

Начальник відділу

(044) 495-88-60

Київська область

Кальченко Сергій Вікторович

Заступник начальника відділу

(044) 495-88-60

Київська область

Заяць Сергій Анатолійович

Головний спеціаліст

(044) 495-88-60

Київська область

Гебултівський Володимир Володимирович

Головний спеціаліст

(098) 269-10-08

Київська область

Мартиненко Володимир Володимирович

Провідний фахівець

(067) 140-64-69

Київська область

Бекас Василь Анатолійович

Провідний фахівець

(067) 285-75-90

Київська область

Романець Василь Миколайович

Провідний фахівець

(050) 503-75-16

Київська область

Омельченко Олександр Іванович

Провідний фахівець

(044) 495-88-60

Київська область

Маслов Олексій Юрійович

Провідний фахівець

(044) 495-88-60

Київська область

Куприненко Святослав Миколайович

Провідний фахівець

(044) 495-88-60

Київська область

Пархоменко Наталія Вікторівна

Провідний фахівець

(044) 495-88-60

10

Кіровоградська область

Кіровоградська область

Мітін Микола Геннадійович

Головний спеціаліст

(0522) 32-12-30

Новоукраїнський, Новомиргородський, Маловиськівський

Цяпкало Олег Петрович

Головний спеціаліст

(050) 199-38-09

Знам’янський, Олександрійський, Онуфріївський, Світловодський, Петрівський райони

Дмітрієв Олександр Григорович

Головний спеціаліст

(097) 555-63-13

Добровеличківкський, Новоархангельський, Вільшанський, Благовіщенський, Голованівський, Гайворонський райони

Іщенко Андрій Володимирович

Головний спеціаліст

(050) 670-77-03

11

Луганська область

м.Сєвєродонецьк, м.Рубіжне, м.Лисичанськ, Кремінський, Айдарський, Попаснянський, Міловський, Марківський, Біловодський, Станично- Луганський, Сватовський, Старобільський, Новопсковський, Белокуракинський, Троїцький райони

Ткаченко Валерій Миколайович

Начальник відділу

(095) 930-96-35

м.Лисичанськ, м.Рубіжне, м.Сєвєродонецьк,  Кремінський, Айдарський, Попаснянський райони

Бахмет Андрій Миколайович

Головний спеціаліст

(095) 256-57-76

Міловський, Марківський, Станично- Луганський, Біловодський райони

Грибинюк Петро Григорович

Головний спеціаліст

(095) 334-18-14

12

Львівська область

Львівська область

Сало Андрій Андрійович

завідувач сектору

(032) 231-90-81

Львівська область

Михайлюк Володимир Володимирович

провідний фахівець

(032) 231-90-81

Львівська область

Гриник Віктор Васильович

провідний фахівець

(032) 231-90-81

Львівська область

Канарський Роман Володимирович

провідний фахівець

(032) 231-90-81

13

Миколаївська область

Миколаївська область

Христо Едуард Костянтинович

Завідувач сектору

(099) 617-88-11

Миколаївська область

Марцинкевич Олександр Сергійович

Головний спеціаліст

(099) 617-88-11

Миколаївська область

Жук Олександр Сергійович

Головний спеціаліст

(099) 617-88-11

Миколаївська область

Вербицький Олександр Сергійович

Головний спеціаліст

(099) 617-88-11

14

Одеська область

Одеська область

Тимошенко Сергій Григорович

провідний фахівець

(048) 723-07-68

Одеська область

Іржова Оксана Ігорівна

провідний фахівець

(048) 723-07-68

Одеська область

Дорчинець Євген Іванович

головний спеціаліст

(048) 723-07-68

15

Полтавська область

Полтавська область

Яценко Юрій Васильович

Начальник відділу

(0532) 60-76-45

Полтавська область

Сільничий Олександр Миколайович

Головний спеціаліст

(0532) 60-76-45

Пирятинський, Чорнухинський, Лохвицький, Гребінківський, Оржицький райони

Бражник Василь Васильович

Головний спеціаліст

(05358) 2-22-13

Котелевський, Зіньківський, Гадяцький

Борківець Василь Михайлович

Провідний інспектор

(05350) 2-11-51

м.Горішні Плавні, м.Кременчук, Козельщинський, Кобеляцький, Кременчуцький, Глобинський райони

Герцик Петро Григорович

Провідний спеціаліст

(05342) 3-17-81

м. Лубни, Лубенський, Хорольський, Семенівський, Миргородський, Глобинський, Великобагачанський райони

Настенко Геннадій Іванович

Головний спеціаліст

(050) 305-11-34

Диканський, Шишацький

Махновський Володимир Вікторович

Провідний інспектор

(05351) 9-73-70

16

Рівненська область

Рівненська область

Данилюк Михайло Богданович

Начальник відділу

(0362) 62-30-55,

62-30-52

Рівненська область

Євчук Сергій Олександрович

Головний спеціаліст

(0362) 62-30-55,

62-30-52

Березнівський, Володимирецький Дубровицький, Зарічненський, Костопільський, Рокитнівський, Сарненський р-ни

Подик Віктор Анатолійович

Головний спеціаліст

(03658) 2-00-34,

2-01-29

Березнівський, Володимирецький Дубровицький, Зарічненський, Костопільський, Рокитнівський, Сарненський р-ни

Радкевич Петро Миколайович

Головний спеціаліст

(03657) 2-20-39

Демидівський, Дубенський, Млинівський, Радивилівський райони

Карпець Олексій Петрович

Головний спеціаліст

(03656) 4-58-08

(096) 689-81-51

Рівненська область

Бордюк Петро Володимирович

Провідний інспектор

(0362) 62-30-55,

62-30-52

17

Сумська область

Сумська область

Колесник Григорій Вікторович

Завідувач сектором

(0542) 77-10-50

Сумська область

Кушніренко Ігор Миколайович

Головний спеціаліст

(05455) 5-29-49

Сумська область

Федоренко Сергій Володимирович

Головний спеціаліст

(0542) 77-10-50

18

Тернопілька область

Тернопільська область

Фалатович Сергій Іванович

Головний спеціаліст

(097) 373-04-57

Тернопільська область

Смільницький Михайло Романович

Головний спеціаліст

(097) 610-16-84

Тернопільська область

Біскуп Юрій Ігорович

Провідний фахівець

(096) 466-81-41

19

Харківська область

м. Харків, Харківський район, Харківська область

Бібленко Сергій Борисович

Начальник відділу

(067) 914-17-02

Краснокутський, Богодухівський, Валківський, Коломацький райони

Набока Дмитро Олександрович

Головний спеціаліст

(066) 304-04-13

м. Харків, Харківський район, Харківська область

Лимар Олександр Володимирович

Головний спеціаліст

(099) 371-74-26

Нововодолазький, Чугуївський, Зміївський, Первомайський райони

Овчинніков Дмитро Сергійович

Головний спеціаліст

(050) 692-13-00

Великобурлуцький, Дворічанській, Шевченківський, Куп’янський, Борівський райони

Кісіль Сергій Григорович

Головний спеціаліст

(066) 582-04-77

Красноградський, Зачепилівський, Кегичівський, Сахновщинський райони

Осадчий Олександр Анатолійович

Головний спеціаліст

(050) 656-60-13

Барвінківський, Близнюківський, Лозівський, Балаклійський, Ізюмський райони

Лебідь Анатолій Петрович

Головний спеціаліст

(050) 302-33-75

Дергачівський, Вовчанський, Золочівський, Печенізький райони

Безрук Ігор Сергійович

Головний спеціаліст

(098) 555-50-78

20

Херсонська область

Херсонська область

Левченко Павло Григорович

Начальник відділу

(0552) 35-24-74
(091) 331-98-79

Каланчацький, Чаплинський, Скадовський райони

Безуглий Андрій Миколайович

Головний спеціаліст

(066) 538-70-04

Херсонська область

Крепишев Олексій Миколайович

Провідний спеціаліст

(0552) 35-24-74
(091) 331-98-79


Луговий Сергій Васильович

Провідний фахівець

(095) 082-47-43

21

Хмельницька область

Хмельницька область

Заболотна Альона Валеріївна

Головний спеціаліст

(097) 025-07-06

Хмельницька область

Кащук Василь Леонідович

Інженер

(097) 023-91-67

Хмельницька область

Мельник Віктор Михайлович

Інженер

(097) 537-19-29

Хмельницька область

Кравчук Сергій Віталійович

Інженер

(067) 380-97-79

22

Черкаська область

м. Черкаси, Черкаська область

Вдовиченко Ярослав Сергійович

Начальник відділу

(096) 074-40-05

м. Черкаси, Черкаська область

Скляренко Неля Анатоліївна

Головний спеціаліст

(063) 171-77-35

Драбівський, Чорнобаївскький, Золотоніський райони

Юхименко Андрій Миколайович

Головний спеціаліст

(067) 470-78-24

м. Умань, Уманський, Монастирищенський, Христинівський, Тальнівський, Маньківський, Жашківський райони

Осипчук Максим Володимирович

Головний спеціаліст

(067) 472-14-14

Лисянський, Звенигородський, Катеринопільський, Корсунь- Шевченківський, Городищенський, Жашківський райони

Смірнов Володимир Миколайович

Провідний спеціаліст

(067) 470-78-15

23

Чернівецька область

Чернівецька область

Пацалюк Валерій Михайлович

завідувач сектору

(097) 269-60-63
(066) 466-60-24

Чернівецька область

Грубий Дмитро Васильович

головний спеціаліст

(097) 755-72-73
(099) 314-11-10

24

Чернігівська олбасть

Чернігівська область

Овдак Михайло Вікторович

завідувач сектору

(0462) 23-16-88

(096) 566-92-77

Чернігівська область

Соляник Ігор Миколайович

провідний фахівець

(0462) 23-16-88

Чернігівська область

Дерев’янко Ігор Михайлович

провідний фахівець

(0462) 23-16-88

Чернігівська область

Авраменко Олексій Васильович

провідний фахівець

(0462) 23-16-88

25

м.Київ

м.Київ

Зеляско Олександр Михайлович

Начальник відділу

(050) 024-73-43

м.Київ

Ільницький Володимир Анатолійович

Головний спеціаліст

(050) 024-73-43

м.Київ

Забродський Олександр Михайлович

Головний спеціаліст

(050) 024-73-43

м.Київ

Бардаченко Микола Миколайович

Головний спеціаліст

(050) 024-73-43


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux