Проміжні результати регіональних тренінгів для фахівців Держпродспоживслужби щодо ризик-орієнтованого інспектування господарства з виробництва молока
опубліковано 11 квітня 2024 року о 09:01

З жовтня 2023 по квітень 2024 року 114 фахівців Держпродспоживслужби взяли участь в 6-ти симуляційних ризик-орієнтованих інспектуваннях господарств з виробництва молока в Київській, Дніпропетровській, Вінницькій, Волинській, Житомирській та Рівненській областях.  

Учасники тренінгів зазначали, що наразі такі заходи є вкрай важливими та необхідними для професійного розвитку інспекторів, оскільки ризик-орієнтований підхід дозволить ефективно використовувати час інспектора та наявні ресурси і водночас сприятиме попередженню появи ризиків та виробництву безпечних харчових продуктів. 

Регіональні тренінги проводили фахівці Головних управлінь Держпродспоживслужби, які брали участь у тренінгу тренера на тему «Ризик-орієнтоване інспектування операторів ринку молока і молочних продуктів» з 15 по 19 травня 2023 року у м. Вінниці, що був організований за підтримки швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP).

Проведення симуляційних інспектувань у кожній області підготовленими тренерами — це один із найважливіших практичних етапів впровадження погодженої «Концепції проведення регіональних тренінгів для фахівців Держпродспоживслужби та уповноважених ветеринарів щодо ризик-орієнтованого інспектування господарства з виробництва молока», до якого допускалися лише фахівці, які пройшли теоретичний курс дистанційного навчання «Ризик-орієнтоване інспектування операторів ринку молока і молочних продуктів».

Цей курс завжди доступний для зареєстрованих фахівців Держпродспоживслужби за посиланням та постійно оновлюється, враховуючи зміни в законодавстві та погодження/прийняття необхідних документів.

Нещодавно курс був доповнений навчальними матеріалами про Стандартну операційну процедуру щодо порядку дій державних інспекторів, державних ветеринарних інспекторів та уповноважених осіб у випадку повідомлень щодо виявлення залишків ветеринарних препаратів та інших інгібіторів у молоці

QFTP надалі продовжуватиме надавати підтримку Держпродспоживслужбі у впровадженні Концепції для вдосконалення національної системи контролю за безпечністю молока і молочних продуктів та наближенню до вимог ЄС.  

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux