Працівники Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області доєдналися до відзначення свята, яке символізує національну єдність.
День вишиванки відзначають в Україні з 2006 року в третій четвер травня. Його започаткувала студентка історичного факультету Чернівецького національного університету Леся Воронюк, запропонувавши своїм одногрупникам одного дня прийти на заняття в етнічному одязі. Відтоді свято стало в Україні традиційним.
Його ідея – в збереженні давніх народних традицій створення і носіння вишитого одягу та українських цінностей загалом. Із кожним роком свято набуває популярності не лише в Україні, а й в усьому світі.
Здавна сорочка, вишита дружиною чи мамою, вважалася оберегом від нещасть. У кожному регіоні країни – свої традиції вишивання і символізм орнаментів, але об’єднує їх єдине – вишиванка – частина генетичного коду нації.
Нині, коли українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, свято набуло особливого сенсу.
Щороку до його свідзначення долучаються і працівники Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області. Фахівці управлінь та структурних підрозділів одягають цього дня вишите вбрання, аби засвідчити свою шану українській культурі та її традиціям і показати, наскільки українці потужні навіть в умовах війни.