На виконання рішень про спільні заходи Міжвідомчої робочої групи з питань зниження рівня незадекларованої праці у Запорізькій області, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області разом із представниками Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці та Пенсійного фонду України в Запорізькій області у рамках інформаційної компанії «Виходь на світло», спрямованої на підвищення обізнаності роботодавців і працівників про вимоги законодавства до оформлення трудових відносин, продовжують проводити роз’яснювальну роботу для суб’єктів господарювання.
Цього разу проведена роз’яснювальна робота для суб’єктів господарювання, які ведуть свою діяльність у Торгівельно-розважальному центрі м. Запоріжжя (ТРЦ «Україна»).
Під час заходу фахівці Держпродспоживслужби також провели консультативну роботу з розповсюджувачами взуття. Зокрема, було наголошено на необхідності дотримання вимог Технічного регламенту, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 06.03.2019 року № 358 "Про затвердження Технічного регламенту маркування матеріалів, що використовуються для виготовлення основних складових взуття, яке надходить для продажу споживачу".
Цей Технічний регламент розроблений на основі Директиви 94/11/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 23 березня 1994 р. про наближення законів, підзаконних актів та адміністративних положень держав-членів про маркування матеріалів, що використовуються для виготовлення основних складових взуття, що надходить до продажу споживачам.
Введення в обіг взуття здійснюється за умови його маркування згідно з вимогами цього Технічного регламенту та відповідності іншому законодавству України, що до нього застосовується.
У разі невідповідності маркування взуття, яке введене в обіг, вимогам Технічного регламенту від 06.03.2019 року № 358 "Про затвердження Технічного регламенту маркування матеріалів, що використовуються для виготовлення основних складових взуття, яке надходить для продажу споживачу", органи державного ринкового нагляду вживають обмежувальних (корегувальних) заходів відповідно до Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».