Держпродспоживслужба та Національний університет фізичного виховання і спорту України поглиблюють освітнє співробітництво
опубліковано 30 грудня 2024 року о 11:06

Заступник Голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Сергій Захарін відвідав Національний університет фізичного виховання і спорту України, де поспілкувався із науково-педагогічними працівниками, а також ознайомився із станом наукового, освітнього та реабілітаційного обладнання.

В університеті здійснюється підготовка фахівців за широким спектром спеціальностей, у тому числі «Громадське здоров’я», «Фізична реабілітація», «Здоров’я людини», «Біологія» та ін.

Сергій Захарін нагадав, що між Держпродспоживслужбою та Національним університетом фізичного виховання і спорту України укладено Меморандум, яким визначено механізми співробітництва за широким переліком можливих активностей, у тому числі щодо проведення спільних інформаційних кампаній та заходів з популяризації здорового способу життя та фізичної культури. Держпродспоживслужба та її територіальні органи мають низку повноважень у сфері санітарно-епідемічного благополуччя, здійснюють державний нагляд (контроль) за безпечністю та окремими показниками якості харчових продуктів, координують діяльність лабораторій, вживають заходів з популяризації здорового способу життя тощо. Ця робота має надзвичайно важливе значення в контексті підтримки належних стандартів якості життя, а також на шляху подальшої інтеграції національного господарства України до європейського економічного простору.

Сергій Захарін також повідомив, що за дорученням Голови Держпродспоживслужби Сергія Ткачука протягом останнього року значно посилено співпрацю із провідними закладами вищої освіти, у тому числі в частині популяризації здорового способу життя. Фахівці служби регулярно проводять семінари та тренінги з актуальних питань підтримки біологічної безпеки, а також щодо реалізації реформи шкільного харчування. Функціонує Науково-методична рада, до складу якої включено провідних наукових та науково-педагогічних працівників.

Керівник університету Олександр Пижов розказав, що освітній процес ґрунтується на сучасному технологічному обладнанні, яке реально використовується у спеціалізованих організаціях. Науковці виконують низку наукових проектів, які охоплюють широке коло практичних проблем, у тому числі у сфері громадського здоров’я, фізичної реабілітації, спортивного харчування та дієтології. Університет підтримує робочі контакти з соціально відповідальними роботодавцями, що дозволяє під час проєктування освітніх траєкторій враховувати актуальні тенденції ринку праці.

«Національний університет фізичного виховання і спорту є знаним закладом вищої освіти, який здійснює підготовку фахівців на основі використання сучасних освітніх технологій. Ми добре знаємо про цікаві напрацювання, які реально використовуються в освітньому процесі, що дозволяє студентам ще під час навчання чітко зрозуміти свої професійні уподобання і правильно зробити професійний вибір. Крім того, функціонують наукові школи, результати роботи яких використовуються у сферах громадського здоров’я, фізичного виховання, фізичної реабілітації, санітарно-епідемічного благополуччя. Я приємно вражений сучасними лабораторіями, в яких студенти та аспіранти опановують професійні навички. Ми домовились з колегами про посилення освітньої і наукової взаємодії в межах пріоритетних завдань, над вирішенням яких працює Держпродспоживслужба. Особливо нам дуже цікава розробка та впровадження спільних програм популяризації здорового способу життя, з акцентом на важливості здорового харчування. Ми дійшли згоди про необхідність поглиблення освітнього співробітництва», - зазначив Сергій Захарін.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux