Фахівці Агентства з ідентифікації і реєстрації тварин, бізнес та громадськість провели вебінар з питань удосконалення шляхів ідентифікації ВРХ в Україні
опубліковано 04 травня 2020 року о 17:10

У режимі відеоконференції відбувся семінар на тему «Ідентифікація ВРХ в Україні: сучасний стан, перспективи та оптимізація роботи ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин (АІРТ) в умовах карантину».

У вебінарі взяли участь фахівці Агентства з ідентифікації і реєстрації тварин, представники Асоціації виробників молока (АВМ) та господарств молочної галузі, а саме: ТОВ «Молоко Вітчизни», ТОВ «Агросет», ФГ «Юпітер», Агрофірма «Київська», ПП «Галекс-Агро», СТОВ «Перемога», «СТОВ «Дніпро» та інші.

Учасники розглянули питання, щодо ідентифікації та реєстрації тварин, які на даний час найбільше цікавлять бізнес:

1.        законодавчі основи ідентифікації і реєстрації ВРХ;

2.        переваги та труднощі у використанні нових двокомпонентних бирок при ідентифікації ВРХ;

3.        спрощення процедур ідентифікації та реєстрації, які вже відбулися;

4.        шляхи пришвидшення співпраці з ДП АІРТ та отримання послуг дистанційно, що надзвичайно актуально в умовах карантинних заходів;

5.        цілі, можливості, переваги і хід плідного тестування нового програмного продукту Держпродспоживслужби та ДП АІРТ – «Персональний кабінет суб’єкта господарювання користувача Єдиного державного реєстру ветеринарних документів».

Керівник Київської філії Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Сергій Бистро розповів про законодавчі основи ідентифікації та реєстрації ВРХ на території України, зокрема про те, які зміни відбулись останнім часом у законодавстві, що регулює законодавчі аспекти ідентифікації і реєстрації тварин на території країни. Також він поділився інформацією про переваги використання нових двокомпонентних бирок сертифікованих ICAR, зокрема про меншу кількість втрат бирок в результаті їх роз’єднання чи псування та біологічну інертність нових бирок та покращений захист бирки від її підробки чи повторного використання. Сергій Бистро зазначив, що державне підприємство розширило спектр додаткових сервісів для суб’єктів господарювання, в тому числі запровадило послуги доставки засобів ідентифікації та реєстраційних документів  тварин, що надзвичайно актуально на даний час в умовах дії карантину.

Учасникам вебінару було продемонстровано основний функціонал «Персонального кабінету суб’єкта господарювання користувача Єдиного державного реєстру ветеринарних документів», зокрема було презентовано інтерфейс користувача, структуру персонального кабінету, алгоритм створення заявок на оформлення ветеринарного свідоцтва Форми № 1 та № 2.

Ветеринарний експерт Асоціації виробників молока Ігор Присяжнюк у свою чергу наголосив на важливості впровадження Персонального кабінету суб’єкта господарювання для роботи в Єдиному державному реєстрі ветеринарних документів, оскільки це дозволить бізнесу пришвидшити процедуру оформлення ветеринарних документів.

Крім того, директор ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігор Клименок наголосив на необхідності дотримання суб’єктами господарювання власниками тварин законодавства в галузі ідентифікації і реєстрації тварин та розповів про основні напрямки роботи державного підприємства, мета яких удосконалення системи ідентифікації і реєстрації тварин та розширення спектру послуг, що надаються.

Учасники відеоконференції домовилися і в подальшому проводити такі заходи, що покращують обізнаність суб’єктів господарювання у напрямках ідентифікації і реєстрації тварин та надають можливість отримати зворотній зв'язок від бізнесу, щодо подальшого удосконалення системи ідентифікації.

Підбиваючи підсумки, Ігор Клименко подякував учасникам вебінару, за плідну співпрацю та закликав суб’єктів господарювання власників тварин неухильно дотримуватись законодавства в галузу ідентифікації та реєстрації тварин.

Нагадуємо, що для підключення до Персонального кабінету  суб’єкти господарювання діяльність яких пов’язана з переміщенням підконтрольних об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, які супроводжуються ветеринарними документами можуть звертатись до Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» за телефоном +380674087202 або на електронну поштову скриньку за адресою tp@agro-id.gov.ua.

Посилання на запис вебінару: https://fex.net/ru/s/5o0e2ex

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux