Житомирщина: візит Держпродспоживслужби на мясопереобне підприємство

опубліковано 25 вересня 2025 року о 15:37

В рамках постійного діалогу з бізнесом, з метою ефективної взаємодії, налагодження конструктивного діалогу та практичного обговорення актуальних питань вчергове представники Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській відвідали одне з провідних підприємств харчової галузі, яке здійснює виготовлення м'ясної продукції.

Підприємство працює не лише на внутрішньому ринку, а й є експортером до країн Азії (Грузія, Таджикістан, Казахстан, Узбекистан, ОАЕ,) Африки (Республіка Кабо-Верде Республіка Маврикій), що вимагає суворого дотримання міжнародних стандартів безпечності харчових продуктів.

Зокрема, цього разу у фокусі уваги учасників зустрічі специфіка вимог КНР щодо експорту мяса яловичини.

Окрім цього, під час зустрічі обговорено: - практичні аспекти впровадження систем управління безпечністю харчових продуктів відповідно до вимог HACCP; - роль державного контролю в підтримці експорту та зміцненні довіри споживача до вітчизняного виробника.

Такі зустрічі у форматі відкритого діалогу сприяють підвищенню рівня безпечності харчових продуктів, зміцнюють позиції українських виробників на міжнародних ринках та створюють підґрунтя для сталого розвитку харчової галузі й подальшого розширення експортного потенціалу України.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux