Відбулася нарада із виробниками дерев’яного пакувального матеріалу, які здійснюють свою господарську діяльність на території Тернопільської області
опубліковано 23 квітня 2025 року о 16:45

У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області відбулася нарада на тему «Дерев’яний пакувальний матеріал: виробництво та маркування відповідно до українського законодавства та міжнародних вимог». Участь у нараді взяли суб’єкти господарської діяльності, які здійснюють виробництво та маркування дерев’яного пакувального матеріалу, а також ті, які планують здійснювати таке виробництво та маркування дерев’яної тари.

Основна увага приділялася роз’ясненню фітосанітарним заходам щодо дерев’яного пакувального матеріалу, зокрема фітосанітарним правилам виробництва та маркування дерев’яного пакувального матеріалу. Спеціалісти Управління фітосанітарної безпеки розповіли про вимоги до виробництва, обробки та маркування дерев’яної тари відповідно до українського законодавства та міжнародних вимог. Окремо було розглянуто Міжнародний стандарт фітосанітарних заходів (МСФЗ) № 15 «Регулювання дерев’яного пакувального матеріалу у міжнародній торгівлі»,

Також, було доведено інформація про порядок включення осіб до Переліку операторів дерев’яного пакувального матеріалу відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України № 1640 «Про затвердження Порядку реєстрації осіб, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання, та Фітосанітарних заходів щодо дерев’яного пакувального матеріалу».

Виступ спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області супроводжувався презентаційними матеріалами, зустріч пройшла конструктивно та плідно, обговорення питань було ефективним і всі учасники взаємодіяли відкрито та поважно.

Підсумовуючи нараду, керівництвом Головного управління було наголошено, що виготовляючи дерев’яну тару для перевезення - піддон та інший пакувальний матеріал повинен відповідати усім вимогам, щоб уберегтися від невиправданих бар’єрів у міжнародній торгівлі та не завезти карантинних шкідливих організмів на територію нашої країни, а також не отримувати нотифікаційних повідомлень від країн імпортерів вітчизняної продукції. Адже отримання нотифікацій знижує імідж нашої держави і може призвести до закриття ринку тої чи іншої країни.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux