Сьогодні у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області провели семінар з обговоренням питань виробничого характеру у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.
До участі у заході долучилися уповноважені особи – офіційні ветеринарні лікарі.
Одне з ключових питань, що були на обговоренні, стосувалося забезпечення уповноваженими особами – офіційними ветеринарними лікарями належного здійснення окремих заходів державного контролю, визначених Законом України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин». Також було наголошено на порядку ведення відповідної документації, формуванні звітної інформації та подання її у відповідні строки.
Не оминули увагою питання щодо перевірки інформації про харчовий ланцюг. На завершення семінару акцентували увагу присутніх на правильності заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів відповідно вимог їх обліку.