Керівник Держпродспоживслужби Анатолій Вовнюк з робочою поїздкою відвідав Прикарпаття
опубліковано 28 червня 2022 року о 17:41

В рамках візиту т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Анатолій Вовнюк взяв участь в нараді з головою Івано-Франківської ОВА Світланою Онищук, заступниками голови Вадимом Созоником та Богданом Футерком, а також начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Романом Гурським.

Під час роботи обговорено питання безперебійної роботи продовольчих підприємств області, постачання продукції населенню та релокації підприємств з інших регіонів, а також функціонування Національної платформи продовольчої безпеки, яка дозволяє об'єднати зусилля військових адміністрацій, виробників, торговельних мереж, міжнародних організацій для забезпечення харчовими продуктами й товарами першої необхідності мешканців громад, учасників Збройних cил України та територіальної оборони.

Крім того, керівник Держпродспоживслужби прийняв участь у нараді з керівниками структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та привітав присутніх з Днем Конституції України, зазначивши, що є цінності, які потрібно берегти і продовжувати, і які стають особливо важливими в умовах війни. Анатолій Вовнюк подякував колективу Держпродспоживслужби Прикарпаття за щоденну працю та повноцінне виконання усіх функціональних повноважень в складних сьогоденних умовах, особливо в превентивній площині.

Начальник Головного управління Роман Гурський проінформував про основні напрямки роботи, результати та новації, що впроваджуються у виробничій діяльності Головного управління на користь суспільства в умовах воєнного стану.

Зокрема особливо важливим сьогодні є контроль за станом санітарно-епідемічного та епізоотичного благополуччя області, моніторинг цін на ринку соціально значущих товарів та пального, фітосанітарна безпека, робота лабораторної служби, а також забезпечення захисту прав громадян в контексті реалізації започаткованого проекту «Комунікаційна платформа для бізнесу», що сприятиме вирішенню ряду проблемних питань у сфері захисту прав споживачів, зменшенню адміністративного тиску на бізнес, пошуку соціальної рівноваги в суспільстві.

Івано-Франківщина прийняла велику кількість внутрішньо переміщених осіб, створюються умови для роботи релокованих підприємств, активізує діяльність місцевий бізнес – тож за цих обставин навантаження на службу лише зростатиме.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux