Держпродспоживслужба веде діалог із бізнесом щодо вирішення актуальних питань у міжнародній торгівлі
опубліковано 11 квітня 2019 року о 12:27

У рамках підготовки делегації України до участі у 87-й Генеральній асамблеї Делегатів Всесвітньої організації з охорони здоров’я тварин (МЕБ) Держпродспоживслужба провела круглий стіл із представниками профільних аграрних об’єднань, під час якої обговорила нагальні питання, які виникають при здійсненні міжнародної торгівлі тваринами та продуктами тваринного походження, розширення ринків збуту, а також визначення пріоритетних напрямків двосторонньої діяльності тощо.

Зустріч провели Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа та заступник Голови Ольга Шевченко.

За результатами обговорення було сформовано перелік країн, з якими український бізнес зацікавлений розвивати торгово-економічне співробітництво та виходити на їхні ринки зі свою продукцією. Також висловлені пропозиції щодо розширення лінійки товарів, які експортуються на міжнародні ринки.

Учасники зустрічі домовилися посилити координаційну та комунікаційну роботу з обміну такою інформацією на рівні Громадської ради Держпродспоживслужби.

Також було відзначено, що з метою підтримки українських експортерів необхідно поглибити співпрацю з МЗС, Мінекономрозвитку та іншими зацікавленими органами влади у контексті підвищення ефективності діяльності торгових місій в ряді країн.

Заступник Голови Держпродспоживслужба Ольга Шевченко наголосила, що висловлені пропозиції будуть проаналізовані та узагальнені. За її словами, саме вони стануть підґрунтям у визначенні переліку актуальних питань для переговорів та кола країн, з представниками яких українська сторона планує провести двосторонні зустрічі у рамках Генасамблеї МЕБ.

Разом з тим, представники бізнес-спільноти, які не змогли бути присутніми на зустрічі, матимуть змогу подати свої пропозиції до Управління міжнародного співробітництва у робочому порядку на електронну адресу anastasia.kenzova@dpss.gov.ua.

Довідково

Всесвітня організація охорони здоров'я тварин (МЕБ) (англ. World Organization for Animal Health, OIE) (до 2003 року — Міжнародне епізоотичне бюро (англ. Office International des Epizooties, OIE) — міжурядова організація, відповідальна за здоров'я тварин. МЕБ визнано Світовою організацією торгівлі консультативною організацією. Штаб-квартира організації розташована в Парижі, Франція.

МЕБ включає 182 країни-члени.

Головним органом є Генеральна асамблея Делегатів, призначених урядами всіх країн-членів. Генеральні сесії МЕБ проводяться один раз на рік у травні в Парижі (Франція).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux