У Києві перевірили виконання протиепідемічних заходів на 2047 об’єктах, на 325 – встановлені порушення
опубліковано 17 червня 2020 року о 17:48

Станом на 16 червня комісії за участі представників ГУ Держпродспоживслужби м. Києва перевірили виконання протиепідемічних заходів на 2047 об’єктах Києва. На 325 об’єктах встановлені порушення, за які суб’єкти господарювання будуть притягнуті до адміністративної відповідальності. Крім того, фахівці управління провели 825 консультацій суб’єктів господарювання.

«На період карантину кількість мобільних груп, що перевіряють дотримання протиепідемічних заходів на територіях 10 районів Києва збільшили до 20. Це необхідно для посилення контролю у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Щоб не допустити хвилю подальшого зростання захворюваності», - повідомляє Олег Рубан, керівник Головного  управління Держпродспоживслужби м. Києві.

Під час проведення комісійних заходів перевіряльники виявляють порушення таких протиепідемічних карантинних заходів: відсутність засобів індивідуального захисту - працівники  закладів працюють без масок, рукавичок; відсутність 5-ти денного  запасу засобів індивідуального захисту; не проводиться контроль термометрії працівників;  недостатня кількість деззасобів; не захищеність продуктів харчування;  відсутність захисних екранів;  проведення обслуговування відвідувачів у  закритих залах кафе, а не на літніх майданчиках, тощо.

Інформацію щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних, у тому числі дезінфекційних та інших заходів на підприємствах, установах та організаціях, незалежно від форм власності та підпорядкування, розміщених на території відповідного району комісії збирають щоденно.

За період карантину, спеціалістами головного управління було проведено 183 позапланових заходів (обстежень) вогнищ, де були зареєстровані випадки захворювання на COVID-19 в організованих трудових колективах, закладах охорони здоров’я, гуртожитках. За результатами яких винесено 127 розпоряджень про запровадження протиепідемічних заходів.

До складу комісій, крім працівників ГУ Держпродспоживслужби у  м. Києві,  входять представники Департаменту міського благоустрою виконавчого органу  Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)/ КП  «Київблагоустрій» Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу  Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), КП виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux