В умовах воєнного стану та близькості до лінії фронту тема інклюзії набуває особливої актуальності, адже зросла кількість внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю, ветеранів, осіб, які зазнали психологічної травми. Щоденні виклики та стреси впливають на кожного, тому державні службовці мають бути готовими працювати в умовах підвищеного соціального навантаження, демонструючи професійність, чуйність, відкритість та повагу до потреб кожної людини.
Саме з огляду на ці виклики для працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області було організовано черговий тренінг, присвячений принципам інклюзії, ефективній комунікації та безбар’єрності.
Спікером заходу став Трегуб Микола — експерт з інклюзії, який поділився практичними підходами до впровадження принципів безбар’єрності та ефективної комунікації в сучасних умовах. Особливу увагу приділили формуванню культури емпатійного спілкування та підвищенню якості взаємодії з громадянами, які можуть перебувати у складних життєвих обставинах.
Учасники заходу вдосконалили свої компетенції щодо:
Окрему увагу приділили розгляду практичних кейсів із професійної діяльності. Це дозволило учасникам глибше опрацювати інструменти застосування принципів інклюзії у повсякденній роботі та підвищити рівень готовності до викликів сьогодення.


