Результати державного нагляду за дотриманням вимог протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області
опубліковано 24 вересня 2021 року о 11:04

З метою посилення контролю за виконанням протиепідемічних обмежень, встановлених постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 09 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами) Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області посилено контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання та проводяться регулярні моніторингові перевірки у т.ч. у вихідні та святкові дні.

За тиждень з 13 по 19 вересня 2021 року фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області здійснено 1732 моніторингові перевірки об’єктів, щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог в умовах карантину, зокрема перевірено закладів громадського харчування – 250, об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 586, об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 602, перукарні – 85, дошкільні заклади – 47 та інші.

Також, за тиждень державними інспекторами Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведено 15 позапланових заходів державного нагляду (контролю) на агропродовольчих ринках Луганської області.

За результатами моніторингових перевірок встановлено порушення протиепідемічних вимог в 7 закладах громадського харчування, на 18 об’єктах торгівлі продовольчими товарами, 16 об’єктах торгівлі непродовольчими товарами, 2 перукарнях. Про встановлені порушення поінформовано органи місцевої влади.

Щоденно під час заходів моніторингу фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проводиться постійна роз’яснювальна робота з керівниками, працівниками та відвідувачами об’єктів з питань дотримання протиепідемічних заходів щодо попередження захворювання на СOVID-19.

За звітній тиждень з 13 по 19 вересня 2021 року розповсюджено 1222 інформаційні листівки щодо профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Звертаємось до суб’єктів господарювання та громадян з проханням дотримуватись встановлених протиепідемічних вимог та заходів з метою збереження свого життя і здоров’я та убезпечення оточуючих.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux