Підсумки роботи відділу ринкового та метрологічного нагляду Держпродспоживслужби Тернопільщини за І квартал 2024 року
опубліковано 12 квітня 2024 року о 17:10

Відділ ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області здійснює діяльність, що направлена на забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам та відсутності загроз суспільним інтересам на території міста Тернополя та Тернопільської області.

 Протягом I кварталу 2024 року відділом проведено 8 перевірок у сфері державного ринкового нагляду, з них 2 перевірки відповідно до Секторального плану державного ринкового нагляду на 2024 рік, 6 - за ланцюгом постачання продукції. За їх результатами, у всіх суб’єктів (100%) встановлено невідповідність продукції вимогам Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну для побутових ламп неспрямованого випромінення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 р. №734 та Технічного регламенту щодо встановлення системи для визначення вимог з екодизайну енергоспоживчих продуктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 жовтня 2018 р. № 804.

Всього виявлено 17 видів продукції, яка не відповідала вимогам зазначених технічних регламентів. Суб’єктам господарювання видано 36 рішень про вжиття обмежувальних( коригувальних) заходів.

За результатами аналізу виконання рішень, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Тернопільській області скасовано 34 рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів та видано два рішення про заборону надання продукції ринку.

За зверненням операторів ринку, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.02.2020 року №75 «Про затвердження Порядку надання органами державного ринкового нагляду безоплатної консультаційної підтримки суб’єктам господарювання з питань здійснення державного ринкового нагляду», фахівцями відділу ринкового та метрологічного нагляду проведено зустрічі з працівниками суб’єктів господарювання, на яких обговорені питання щодо дотримання діючих вимог державного ринкового нагляду та недопущення на ринок нехарчової продукції, яка не відповідає встановленим вимогам.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux