На Запоріжжі Держпродспоживслужба продовжує роз'яснювальну роботу серед населення з профілактики COVID-19
опубліковано 25 червня 2020 року о 17:26

За результатами комісійних обстежень, за участю фахівців Держпродспоживслужби Запорізької області, розпочали функціонування 141 заклад відпочинку. Через недотримання вимог санітарних правил і незадовільну організацію протиепідемічних заходів не  надані акти прийомки 6 закладам відпочинку, до усунення виявлених порушень.

Якість морської води за бактеріологічними та санітарно-хімічними показниками, в зонах відпочинку, відповідає гігієнічним вимогам. Для лабораторного контролю якості питної води, води акваторії  і піску пляжів,  лабораторіями Держпродспоживслужби  досліджено 535 зразків, відхилень від гігієнічних нормативів не зареєстровано.

У зв’язку з нестабільною санітарно-епідемічною ситуацією, Головним управлінням  Держпродспоживслужби в Запорізькій області, запроваджена  широкомасштабна санітарно-освітня робота з профілактики і запобігання поширенню коронавірусної інфекції спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 в рекреаційних зонах, які розташовані на узбережжі Азовського моря.

З урахуванням вимог постанов головного державного санітарного лікаря України розширюється обсяг санітарно - освітньої і роз’яснювальної роботи на об’єктах господарської діяльності  у сфері надання побутових послуг (перукарні, салони краси тощо), у закладах, що надають послуги з розміщення (бази відпочинку, санаторії тощо), розважальних закладах (аквапарки, дельфінарії тощо), на  об’єктах, що надають послуги з перевезення пасажирів (залізничні та авто- вокзали).

За ініціативою та пропозиціями Головного управління  Держпродспоживслужби в Запорізькій області інформування відпочиваючих, відвідувачів, обслуговуючого персоналу, пасажирів та мешканців населених пунктів щоденно відбувається через засоби теле -, радіо - мовлення, з громадських екранів, в місцях масового перебування людей (площі,  відкриті майданчики закладів відпочинку та розваг, великі торгівельні центри).

З початку червня, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області поширили серед населення більше 10 тис листівок і пам’яток з профілактики і  запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Робота з попередження поширення коронавірусної хвороби COVID-19 на території Запорізької області триває.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux