Закарпаття: фахівці Держпродспоживслужби та ветеринарні лікарі спільно посилюють протиепізоотичні заходи
опубліковано 23 травня 2025 року о 11:20

Спеціалістами Берегівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області спільно з ветеринарними лікарями Закарпатської обласної державної лікарні ветеринарної медицини проводиться відбір крові від великої рогатої худоби та кріплення бирок вівцям.

Ці заходи доповнюються активною роз'яснювальною роботою під час подвірних обходів. Власникам та утримувачам тварин наголошують на виключній важливості ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин.

Ідентифікація тварин є ефективним інструментом для своєчасного виявлення, локалізації, контролю та ліквідації хвороб тварин, в тому числі таких, що є спільними для людей і тварин. Ідентифікація сприяє швидкому відстеженню джерел інфекції та перешкоджанню її поширенню, що є критично важливим для попередження занесення небезпечних епізоотій на територію України.

Також, проводиться активна інформаційна робота, спрямована на власників/утримувачів сприйнятливих тварин, інформуючи їх про небезпеку ящуру, його клінічні ознаки та способи повідомлення про виявлення тварин з підозрілими симптомами. Крім того, здійснюється регулярний контроль клінічного стану всіх сприйнятливих до ящуру тварин.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux