З початку року до консультаційних центрів Головного управління Держпродспоживслужби в області звернулося близько 150 осіб

опубліковано 12 грудня 2025 року о 15:08

На базі Головного управління Держпродспоживслужби в області функціонує 19 консультаційних центрів, де фахівці надають роз'яснення та допомогу споживачам щодо порушення їхніх прав, якості товарів/послуг, безпечності харчових продуктів, а також проводять санітарно-епідеміологічні експертизи.

За 9 місяців 2025 року спеціалісти консультаційних центрів розглянули 62 звернення від споживачів, що становить 18%, від усіх звернень, що надійшли до Головного Управління. За результатами розгляду звернень споживачам повернуто кошти на суму 59,8 тисяч гривень.

За поданням районних управлінь/відділів заведено та розглянуто 8 справ про порушення законодавства про рекламу: 6 — з Долини, по одному — із Рогатина та Галича.

Основні види порушень:

  • реклама знижок;
  • медичні послуги;
  • алкогольні та тютюнові вироби.

Також від початку року до консультаційних центрів у Калуші, Рогатині, Івано-Франківську, Городенці та Надвірній надійшли звернення щодо дотримання антитютюнового законодавства. На підставі яких, проведені позапланові перевірки, винесено постанови про накладення фінансових санкцій.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux