Відбулося засідання членів Наглядової ради швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
опубліковано 28 жовтня 2020 року о 14:52

Сьогодні 28 жовтня 2020 року у рамках роботи швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» відбулося засідання членів Наглядової ради програми. У заході взяли участь заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Глущенко т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко, менеджер програм, Федеральний департамент з економічних питань, освіти та досліджень, Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) Барбара Єггін, а також заступник директора Швейцарського бюро співробітництва, Посольство Швейцарії в Україні Віктор Шуткевич.

На початку зустрічі місцевий Керівник Програми Ігор Кравченко наголосив про те, що стратегічним завданням Програми є розвиток потенціалу органічного та молочного секторів, як зміцнення сталого розвитку. Зокрема він зазначив про подальшу готовність обмінюватися досвідом та активно співпрацювати з українською стороною для забезпечення довготривалого впливу та можливості ефективного розвитку українських секторів після закінчення дії Програми.

У свою чергу т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко відзначила, що підтримка з боку швейцарсько-української Програми є дуже важливою для всіх зацікавлених сторін (бізнес, державні інспектори та асоціації). Вона наголосила, що завдяки активному впровадженню компонентів Програми відбувається постійний розвиток органічного та молочного секторів в України та удосконалення національних процедур і процесів.

У ході зустрічі членам Наглядової ради були представлені презентації щодо результатів діяльності компонентів Програми. Окрім того, учасники засідання обговорили та затвердили результати роботи Програми за перший рік (серпень 2019 - липень 2020), також для учасників заходу була представлена презентація плану діяльності Програми на період 01.01.2021 - 30.06.21.

Довідково:

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» фінансується Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO) із залученням приватного сектору України. Програма впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), швейцарською консалтинговою компанією, яка працює у напрямку безпеки харчових продуктів від здорових тварин.

Програма розпочала свою діяльність у серпні 2019 року та діятиме до червня 2023 року.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux