У Вінниці обговорили євроінтеграційний шлях аграрного сектору України

опубліковано 29 січня 2026 року о 15:57

27 січня 2026 року у місті Вінниця відбувся захід «Агросектор на шляху до ЄС: де ми знаходимося та що нас чекає попереду», присвячений актуальним питанням євроінтеграції аграрного сектору України. У заході взяли участь представники органів державної влади, міжнародних організацій, експертного середовища та фахівці Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області

Під час панельних дискусій учасники обговорили поточний стан переговорного процесу щодо вступу України до Європейського Союзу, майбутнє аграрного сектору в умовах євроінтеграції, а також нові правила та принципи формування агропродовольчої політики України. Окрему увагу було приділено термінам впровадження європейських вимог, перехідним періодам, міжсекторальним змінам і досвіду держав — членів ЄС.

Також у ході заходу розглянули питання залучення інвестицій та наявні фінансові інструменти підтримки бізнесу, який готується до роботи за стандартами Європейського Союзу.

Серед спікерів заходу — представники Уряду України, Верховної Ради України, Представництва ЄС в Україні, міжнародних фінансових інституцій та провідні галузеві експерти.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux