Результати державного нагляду Держпродспоживслужби Луганщини за дотриманням вимог протиепідемічних заходів
опубліковано 17 листопада 2021 року о 10:42

 Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.10.2021 року № 41 на території Луганської області 30 жовтня 2021 року з 00 годин встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

З метою посилення контролю за виконанням протиепідемічних обмежень, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 (зі змінами) «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з Головним управлінням Національної поліції в Луганській області узгоджено план моніторингових перевірок об’єктів нагляду, склад робочих груп для здійснення моніторингових перевірок, в т. ч. у святкові та вихідні дні та порядок взаємодії. Загальна кількість робочих груп – 39, залучено 17 фахівців.

На минулому тижні фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з представниками Національної поліції на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.10.2021 № 48549/0/1-21 щодо наявності документів про вакцинацію від COVID-19 або наявності негативних результатів тестування на COVID-19 у працівників та відвідувачів закладів торгівлі, громадського харчування, розважальних закладів, спортзалів, пасажирів міжобласного сполучення на автобусних маршрутах, проведено 12 рейдів на автовокзалах щодо дотримання правил перевезень пасажирів транспортом міжобласного сполучення та 2 нічні рейди у вихідні дні, перевірено 15 закладів громадського харчування.

За результатами перевірок порушень не виявлено.

Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області за звітній період здійснено 1582 моніторингові перевірки з використанням засобів відеофіксації, зокрема перевірено закладів громадського харчування – 203, об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 491, об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 635 та інших, з них спільно з органами Національної поліції перевірено 135 закладів громадського харчування, 198 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 315 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 3 агропродовольчих ринки.

За результатами моніторингових перевірок встановлено порушення протиепідемічних вимог в 8 закладах громадського харчування, на 23 об’єктах торгівлі продовольчими товарами, 22 об’єктах торгівлі непродовольчими товарами, 3 агропродовольчих ринках.

Також, на минулому тижні в м. Рубіжне та м. Сєвєродонецьку працювало 5 мобільних груп спільно з представниками Держпродспоживслужби України, ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області, відділу торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів та Відділу поліції Сєвєродонецького РУП ГУНП в Луганській області, під час рейду перевірялись наявність у працівників та відвідувачів закладів торгівлі непродовольчими товарами, розважальних закладів, закладів громадського харчування, спортивних залів, пасажирів міжобласного сполучення на автобусних маршрутах, залізничному транспорті документів про вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2; або про негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції чи експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, які проведені не більш як за 72 години; або про негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання від зазначеної хвороби, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного держаного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Порталу Дія.

В ході перевірок були залучені засоби масової інформації для висвітлення процесу перевірок.

Звертаємось до суб’єктів господарювання та громадян з проханням дотримуватись встановлених протиепідемічних вимог та заходів з метою збереження свого життя і здоров’я та убезпечення оточуючих.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux