На Херсонщині інспектори Держпродспоживслужби здійснюють контроль у сфері безпечності риби та рибопродуктів
опубліковано 19 травня 2020 року о 15:35

Державні інспектори Держпродспоживслужби в Херсонській області разом з Національною поліцією провели державний нагляд (контроль) у сфері безпеки та якості риби, інших водних живих ресурсів, виготовленої з них харчової продукції на виконання плану спільних заходів Херсонського рибоохоронного патруля з правоохоронними, природоохоронними та іншими контролюючими органами рибоохоронної роботи на підконтрольній території.

Здійснено контроль за дотриманням вимог порядку придбання та збуту водних біоресурсів на ринках міста Херсона та області (включаючи місця стихійної торгівлі), а також на маршрутах патрулювання патрульної поліції в Херсонській області.

Через завідуючих державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на агропродовольчих ринках посилено державний нагляд (контроль) щодо недопущення в обіг риби та інших водних біоресурсів без супровідних документів та забезпечення умов її реалізації та продукції, яка походить з рибогосподарських водних об’єктів, які відповідають вимогам чинного законодавства.

На території Херсонської області при районних державних адміністраціях створені постійно діючі міжвідомчі комісії в районах.

Організовано проведення спільних рейдів із виявлення місць стихійної торгівлі риби та рибної продукції на території області.

За результатами проведених заходів реагування за звітний період проведено 674 рейдів відпрацювання місць стихійної торгівлі. Припинено 129 місць незаконної торгівлі харчовими продуктами, які можуть нести загрозу для життя та/або здоров’я людини. Вжито заходів реагування, а саме: виявлено 121 порушення, складено 121 адміністративний протокол представниками Національної поліції. Притягнуто до адміністративної відповідальності 107 осіб.

Суб’єкти господарювання, які проводять реалізацію риби ознайомлені з правилами реалізації риби свіжої, охолодженої та мороженої під підпис у журналі лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на агропродовольчих ринках.

Проведена робота разом з представниками Національної поліції щодо боротьби зі стихійною торгівлею, в тому числі рибною продукцією у невстановлених місцях та організовані рейдові перевірки щодо припинення незаконної торгівлі.

Головам сільських, районних, міських рад надіслані листи з вжиття заходів на підконтрольних територіях по реалізації риби та рибопродуктів, які можливо будуть реалізовуватись в неустановлених місцях, без відповідних супровідних документів та умов реалізації.

На території Херсонської області нараховується 119 суб’єктів рибогосподарської діяльності. Здійснюється державний нагляд (контроль) за суб’єктами господарювання, діяльність яких пов’язана із первинним виробництвом, транспортуванням, реалізацією або зберіганням риби та рибної продукції, інших водних живих ресурсів та харчової продукції з них на агропродовольчих ринках та гуртівнях.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області 20 березня 2020 року проведено скайп-нараду.

Районними управліннями Держпродспоживслужби в Херсонській області проведено робочі наради з метою ознайомлення з оперативною обстановкою на водоймах області та обговорення питань щодо охорони водних біоресурсів впродовж 2020 року. Також з керівниками та уповноваженими особами рибоприймальних пунктів проведено роз’яснювальну роботу щодо заборони на лов риби, інших водних біоресурсів на водоймах області.

З керівниками та уповноваженими особами рибоприймальних пунктів проведено роз’яснювальну роботу щодо заборони на лов риби, інших водних біоресурсів на водоймах області.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux