Львівщина: в Дрогобицькій районній військовій адміністрації відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС
опубліковано 12 червня 2023 року о 15:45

08 червня в Дрогобицькій районній військовій адміністрації відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС під головуванням першого заступника начальника  Дрогобицької районної військової адміністрації. За ініціативою Дрогобицького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області на порядок денний було винесено також два питання – забезпечення безпечних умов оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2023 в умовах воєнного стану та питання можливого погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації внаслідок неналежних умов зберігання (просто неба) гудронів на території промислового майданчика ТОВ «Прикарпатбуд» у місті Дрогобич.

Під час виступу, по першому питанню, начальник Дрогобицького районного  управління Юрій Гарбузинський доповів про кількість закладів на підпорядкованій території, які  планують приймати дітей на відпочинок та оздоровлення та про результати проведених комісійних обстежень стану готовності їх до роботи влітку 2023. З метою попередження спалахів гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь та забезпечення безпеки дітей під час перебування на оздоровленні запропонував проводити комісійні перевірки закладів оздоровлення та відпочинку дітей під час кожної оздоровчої зміни.

По другому питанню – наголосив про недотримання вимог екологічного законодавства під час зберігання на території промислового майданчика ТОВ «Прикарпатбуд» в м.Дрогобичі небезпечних речовин (на відкритій території 492,12 т гудронного модифікатора).  Зазначив, що за таких умов, враховуючи терміни зберігання (а це понад 20 років), під впливом атмосферних опадів є загроза їх просочування, а відтак – забруднення грунту, поверхневих і підземних вод. Крім цього, зазначив, що дане питання знаходиться на контролі Прем’єр-міністра України – доручення від 19.05.2023 № 99/122-дск щодо вжиття відповідних заходів з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із забрудненням навколишнього середовища у Львівській області.

Відтак рішенням комісії ТЕБ та НС вирішено в т.ч.:

 • проводити комісійні перевірки закладів оздоровлення та відпочинку дітей, у т. ч. з відбором та лабораторним дослідженням проб харчових продуктів, змивів з об’єктів навколишнього середовища та води;
 • організувати проведення комісійного обстеження ТОВ «Прикарпатбуд» у місті Дрогобич із залученням представників міської ради, Дрогобицького районного управління ГУ ДСНС у Львівській області, Державної екологічної інспекції у Львівській області, фахівців лабораторії акредитованої на проведення замірів атмосферного повітря, відбору проб ґрунту, води та, при потребі, інших зацікавлених служб та відомств. Окрім цього, при Дрогобицькій районній військовій адміністрації буде створена спеціальна комісія.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux