Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області провели для представників громад та органів місцевої влади семінар у режимі онлайн
опубліковано 30 червня 2021 року о 17:51

30 червня у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області пройшов навчальний онлайн захід методологічного спрямування для органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій.

Начальник відомства Юрій Павлішен презентував учасникам зібрання, участь у якому взяли понад півсотні представників громад регіону, органів виконавчої влади на місцях і територіальних управлінь Держпродспоживслужби, повноваження Головного управління, зазначивши, що лише від активної взаємодії усіх зацікавлених сторін залежить результативність роботи у будь-якому напрямку.

Фахівці структурних підрозділів поінформували представників районів про особливості видачі експлуатаційних дозволів, проведення реєстрації потужності та впровадження системи НАССР у дитячих садках та загальноосвітніх школах, застосування норм Санітарного регламенту у закладах освіти і складання орієнтовного меню.

Особливе зацікавлення викликала інформація про реєстрацію пасік, заходи профілактики отруєння бджіл та створення у громадах постійних комісій, які могли б миттєво реагувати на такі випадки.

Учасників онлайн-навчання також ознайомили з алгоритмом дій  при отриманні допусків на роботу з агрохімікатами і пестицидами та особливостями реєстрації сільськогосподарської техніки.

Фахівці Управління фітосанітарної безпеки розповіли про поширення на території Чернігівщини карантинних організмів, зупинились на основних, з-поміж них амброзія полинолиста, протистояти якій можна лише спільними зусиллями працівників Держпродспоживслужби та органів місцевого самоврядування. Крім того, йшлося про карантинні обмеження щодо вивезення сільськогосподарської продукції за межі області, в тому числі за кордон.

А ще представники громад дізналися, як споживачеві захистити свої права у разі їх порушення та в який спосіб він може написати звернення до відповідного відділу Держпродспоживслужби.

Підсумовуючи кількагодинне спілкування, яке відбувалось у форматі «запитання-відповіді», начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен наголосив, що очолюване ним відомство відкрите до співпраці, а його фахівці завжди готові  добросовісно виконувати делеговані їм державою повноваження.

Також керівник акцентував увагу учасників семінару на пріоритетних напрямках діяльності структурних підрозділів служби та влади на місцях протягом літнього періоду, з-поміж яких, зокрема, безпечність харчування дітей, дитяче оздоровлення в таборах відпочинку і підготовка харчоблоків загальноосвітніх шкіл до роботи в новому навчальному році.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux