Заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Марина Малахова та начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Максим Сенчук провели робочу зустріч із керівництвом ДУ «Херсонський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».
Співпраця триває в рамках Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво, який підписали начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Сергій Шевченко та генеральний директор ДУ «Херсонський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Наталя Асатурова у грудні 2024 року.
🔹 У центрі уваги – набрання чинності нового Закону України «Про інтегроване запобігання та контроль промислового забруднення».
🔹 Розглянуто зміни до Правил санітарної охорони території України.
🔹 Обговорено питання оперативного обміну результатами лабораторних досліджень для швидкого реагування на потенційні ризики для здоров’я населення.
🔹 Визначено тематику наступних міжсекторальних зустрічей.
Така взаємодія посилює координацію між установами, підвищує готовність до викликів у сфері громадського здоров’я та сприяє профілактиці інфекційних і неінфекційних захворювань.