Держпродспоживслужба та громадськість шукали шляхи вирішення проблемних питань у сфері захисту прав споживачів
опубліковано 21 червня 2018 року о 13:34

Відбувся круглий стіл «Реформування законодавчого забезпечення функціонування системи захисту прав споживачів в Україні», який був організований спільною робочою групою між Департаментом захисту прав споживачів Держпродспоживслужби та Комітетом захисту прав споживачів Громадської ради при Держпродспоживслужбі на виконання Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Держпродспоживслужби на 2018 рік.

Участь у роботі круглого столу взяли заступник Голови Держпродспоживслужби Анна Андрущак, представники Департаменту захисту прав споживачів Держпродспоживслужби, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, керівники профільних комітетів Громадських рад при Мінекономрозвитку та Держпродспоживслужби, а також провідні всеукраїнські об’єднання споживачів.

Під час заходу Анна Андрущак зазначила, що проведення консультацій з громадськістю стає невід’ємною складовою роботи Держпродспоживслужби при прийнятті важливих рішень.

«Тісна взаємодія з громадськістю - вимога сьогодення, і Держпродспоживслужба опирається на думку інститутів громадянського суспільства, особливо у рамках законопроектної роботи, зокрема в контексті розбудови нової моделі системи захисту прав споживачів в Україні», - підкреслила вона.

За словами Анни Андрущак, чинне законодавство в сфері захисту прав споживачів в Україні в цілому відповідає європейським підходам та принципам, однак механізм його застосування потребує удосконалення.

Під час круглого столу сторони проаналізували чинну в Україні модель захисту прав споживачів, сформулювали основні проблеми, які потребують вирішення на рівні законодавчих актів, та окреслили шляхи їх вирішення.

Учасники зустрічі також обговорили перспективи та актуальність проведення у Верховній Раді України парламентських слухань на тему «Система захисту прав споживачів в Україні та шляхи її реформування».

Нагадаємо, що на виконання Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Держпродспоживслужби на 2018 рік, затвердженим наказом Держпродспоживслужби від 22 грудня 2017 року № 1218, було створено спільну робочу групу між Департаментом захисту прав споживачів та Комітетом захисту прав споживачів Громадської ради при Держпродспоживслужбі (наказ Держпродспоживслужби від 29 березня 2018 року № 245).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux