Асоціація Свинарів України та АІРТ підсумували результати тестування персонального кабінету суб’єкта господарювання для роботи з Єдиним державним реєстром ветеринарних документів
опубліковано 21 травня 2020 року о 15:11

Асоціація «Свинарі України» (АСУ) вже не перший рік співпрацює з ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» (АІРТ) щодо спрощення документообігу з паперового формату в електронний. Зокрема, одним із останніх виявів партнерства стало тестування пілотної версії програмного продукту, розробленого АІРТ - персонального кабінету суб’єкта господарювання для роботи з Єдиним державним реєстром ветеринарних документів.


Три підприємства-учасники АСУ стали першими, хто випробували його функціонал.


«Серед основних переваг користування електронним приватним кабінетом, по-перше, можливість самостійно обробляти заявки. Адже інколи бували ситуації коли допускалися помилки у документах. Відповідно, це тягнуло за собою затримки відвантажень і тому подібне. Наразі ми маємо можливість самостійно оформлювати документацію, перевіряти її.  По-друге, контроль залишку на рахунку коштів за адміністративні послуги. Наразі з’явилася можливість самостійно контролювати стан рахунку. Загалом, із завданнями, які були поставлені перед розробниками продукту - контроль та спрощення документообігу, можливість роботи у режимі он-лайн - програма повністю справляється», — зауважив Денис Юрко, головний ветеринарний лікар СП ТОВ «Нива Переяславщини».


«Основна перевага у користуванні приватним електронним кабінетом – це економія часу для отримання ветеринарного документу. Ми можемо самостійно додати інформацію на кого виписується ветеринарний документ і оперативно надіслати її до відповідного відомства. Тому це суттєва економія часу», — відзначив Євген Криворот, директор ТОВ «Еліта».


Учасники зауважили, що упродовж тестування виникали певні труднощі та збоїу роботі програми. Однак вони були вирішені останнім оновленням.


«Загалом, тестування програми відбулося у форматі двосторонньої співпраці – ділилися проблемними питаннями, нам надавали шляхи вирішення, реагували на зауваження, вносили оновлення. Надалі, у разі проведення подібних експериментів, у разі пропозиції випробування програмних продуктів – ми тільки «за»», - додав Денис Юрко.


«Ще хотілося б мати можливість вносити реєстраційні картки на ідентифікацію  тварин до Єдиного державного реєстру тварин. Поки це паперова робота, яку виконують спеціалісти АІРТ, але, я думаю, згодом ми до цього дійдемо.


Загалом, за 3 тижні, що ми тестуємо програму наші спеціалісти постійно тримали зв'язок з службою підтримки АІРТ, досить непогано і швидко підлаштовували цю програму. Я думаю, вона буде працювати далі і ще краще налаштується на виробничий процес. На мою думку, поки у ній не працює більша кількість господарств не можна говорити про якісь великі зміни у налаштуваннях чи додаткові опції», — підсумував Євген Криворот.


Директор АІРТ Ігор Клименок зауважив що це не перша співпраця Асоціації з Агенством та висловив сподівання на подальшій спільній співпраці у побудові належної системи простежуваності за обігом свинопоголівя в Україні.


Персональний кабінет створений з метою пришвидшення процедури видачі ветеринарних документів, зменшення ймовірності виникнення помилок та надання суб’єкту господарювання повного спектру необхідної інформації – яку функціонал першої версія кабінету надає можливість успішно досягнути. Персональний кабінет суб’єкта господарювання для роботи з Єдиним державним реєстром ветеринарних документів є першим кроком по впровадженню новацій направлених на спрощення паперового навантаження на суб’єктів господарювання та спрощення процедур як з видачі ветеринарних документів так і реєстрації тварин над якими активно працює Держпродспоживслужба та АІРТ.


Довідково


Нагадуємо, що для підключення до Персонального кабінету  суб’єкти господарювання діяльність яких пов’язана з переміщенням підконтрольних об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду які супроводжуються ветеринарними документами можуть звертатись до Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстраціїтварин» за телефоном +380674087202 або на електронну поштову скриньку за адресою tp@agro-id.gov.uaOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux