Новини

Аналіз якості атмосферного повітря на території м. Києва


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві проводить в щоденному режимі аналіз якості атмосферного повітря на території м. Києва за результатами досліджень наданих Державною установою "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" (спостереження за атмосферним повітрям на сельбищній території (об’єкти житлового фонду, громадських будівель та споруд, установ соціального, культурного та побутового призначення) та за даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії.

За даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії станом на 13 годину 06.12.2017 р. рівень забруднення досяг:
  • завислі речовини – 1,33 ГДК с.д. на пл. Бессарабській;
  • оксид вуглецю - 1,16 ГДК с.д. пл. Деміївська;
  • діоксид азотом – 2,5-3,0 ГДК с.д. вул. Попудренка, 50, пл. Бессарабській, пл. Деміївська, пр. Оболонський, 14, бул. Л. Українки, 29, вул. Довженка, 8.
Характер погоди 7 грудня не сприятиме накопиченню шкідливих домішок у приземному шарі повітря.

Лабораторні дослідження атмосферного повітря продовжуються, у випадку погіршення ситуації буде негайно оповіщено населення та Київську міську державну адміністрацію.

Інформація про стан атмосферного повітря оприлюднюється на сайті https://kievcity.gov.ua та http://www.dpss.gov.ua .Автор: pressa від 06.12.2017