Новини

Дієвість органу виконавчої влади захисту споживачів: Питання вирішено позитивно


До Головного управління звернувся споживач, в якої виготовлені під замовлення та встановлені меблі мали далеко не приємний аромат деревини, а досить їдкий токсичний запах.

На всі прохання, вимоги, суперечки, звернення до суб'єкта господарювання повернути сплачені грошові кошти, жінка отримувала вмотивовану відмову, що за індивідуальним замовленням виготовлений товар обміну або поверненню коштів за нього не підлягає.

Здавалося б ситуація безнадійна. Однак, споживач не розгубилася i звернулася по допомогу за захистом своїх порушених прав до Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві.
Після втручання фахівців Головного управління, підприємцем того ж дня, безпосередньо у приміщенні Головного управління, споживачу було повернуто сплачені грошові кошти в повному обсязі у сумі 38170 грн (тридцять вісім тисяч, сто сімдесят грн), навіть незважаючи на те, що меблі придбано не за стандартними розмірами, а за індивідуальним замовленням.

Це свідчить про дієвість органу виконавчої влади захисту споживачів на законодавчому рівні.

Придбаваючи кожного дня товари та послуги, ніхто з нас не застрахований від продукції чи послуг сумнівної або неналежної якості, та потрапивши у неприємні ситуації слід завжди пам'ятати, що Закон України "Про захист прав споживачів" iснує не лише на папері, але й діє, захищаючи покупців від недобросовісних продавців.

Приємних всім споживачам покупок та виключно задоволення від них.
Автор: pressa від 14.11.2017