Новини

До Києва повертається спека


Спекотна погода в Києві збережеться до кінця поточного тижня. У столиці спостерігаються погодні умови, які сприяють накопиченню і утриманню шкідливих домішок в приземному шарі повітря (метеорологічної димки).

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Київської міської держадміністрації.

Відзначається, що згідно з прогнозом Українського гідрометцентру, спекотна погода і рівень забруднення (з можливою тенденцією до подальшого зростання) збережуться до кінця поточного тижня, що може привести до утворення метеорологічної димки.

Згідно з інформацією КМДА, протягом 9-10 серпня перевищення максимальних значень ГДК (гранично допустимої концентрації) оксидом вуглецю зафіксовано в 1-2,6 рази в районах Бессарабської площі, Деміївської площі, площі Перемоги, Оболонського проспекту, вулиць Академіка Стражеска, Довженко і Скляренко .

Наразі Головним управлінням Держпродспоживслужби в місті Києві здійснюються контрольні заміри повітря для визначення наявності в повітрі концентрації шкідливих речовин. Про результати досліджень буде повідомлено додатково.

У КМДА нагадують, що в такий період слід обмежити перебування на сонці, уникати тривалого перебування на відкритому повітрі. Дітям і вагітним жінкам слід відмовитися від тривалих прогулянок. По можливості, використовувати в побуті і на робочих місцях системи кондиціонування та очищення повітря.

З 1 серпня в Україні було зафіксовано підвищення температури в деяких регіонах до +38.

За даними синоптиків, з початку місяця в Києві встановлено два температурних рекорди. Так, 2 серпня середньодобова температура повітря в Києві досягла + 28,9 ° С. Таким чином на 0,6 ° був перевищений попередній температурний рекорд для цього дня, встановлений в 2010 році.

Автор: pressa від 10.08.2017