Новини

Актуальні питання щодо роботи агропродовольчих ринків міста Києва


09 серпня 2017 року в приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, за адресою: вул. Волинська, 12 відбулася нарада на тему: «Актуальні питання щодо роботи агропродовольчих ринків міста Києва».

Серед запрошених були: депутати КМДА, представники громадськості, представники адміністрації ринків, завідувачі державних ветеринарно-санітарних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках м. Києва, директор та представники Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області, начальник та керівники підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

В ході наради були обговорені такі актуальні питання:
  • Звернення та пропозиції громадськості щодо роботи ринків столиці;
  • Результати проведеного моніторингу роздрібної торгівлі на ринках та в супермаркетах міста;
  • Вимоги порядку та правил проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб;
  • Організаційні питання щодо роботи державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках м. Києва.
Депутат Київської міської ради (Бродський О.Я.) звернув особливу увагу на нові затверджені правила торгівлі на ринках міста Києва та доповнив, що при порушенні та невиконанні даних правил суб’єктам господарювання загрожують штрафні санкції.
 
Автор: pressa від 09.08.2017