Новини

Атмосферне повітря станом на 04.08.2017 року.


У зв’язку з погіршенням метеорологічних умов та високим рівнем пожежної небезпеки, який продовжує залишатися високим, Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві проводить в щоденному режимі аналіз якості атмосферного повітря на території м. Києва за результатами досліджень наданих Державною установою "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" (спостереження за атмосферним повітрям на сельбищній території (об’єкти житлового фонду, громадських будівель та споруд, установ соціального, культурного та побутового призначення) та за даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії.

За даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії станом на 13 год. 04.08.2017 р. рівень забруднення досяг:
  • пилом – 1,3 ГДК с.д. на пл. Бессарабській, вул. Каунська, 10 а, пр. Перемоги, 98/2;
  • оксидом вуглецю –1,0-2,3 ГДК с.д. на вул. Довженка, 8, вул. Попудренка, 50, пл. Бесарабська, бул. Л.Українки, 29, вул. Каунська, 10 а, пр. Перемоги, 98/2, Гідропарк, пр. Оболонський, 14, пл. Московська;
  • діоксидом азоту – 1,5-4,75 ГДКс.д. на вул. Довженка, 8, вул. Попудренка, 50, пл. Бесарабська, пр. Оболонський, 14, пл. Московська, бул. Л.Українки, 29, пр. Науки, 37, вул. Каунська, 10 а, пр. Перемоги, 98/2, Гідропарк;
  • формальдегідом – 1,6-5,0 ГДКс.д. на вул. Довженка, 8, вул. Попудренка, 50, пр. Науки, 37, пл. Бессарабській, пр. Оболонський, 14, пл. Московська, бул. Л.Українки, 29, пр. Перемоги, 98/2, Гідропарк, вул. Каунська, 10 а.
Київська міська державна адміністрація посилює заходи щодо недопущення забруднення атмосферного повітря в літній період.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування" від 27 червня 2007 р. № 879 (п.35), обмеження або заборона руху в денну пору доби за температури повітря вище +28 С° поширюється на транспортні засоби фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн.

КП «Київавтодор» посилює заходи щодо зниження температури в нижніх шарах атмосфери та зменшення пилу і шкідливих речовин шляхом поливу доріг.

Балансоутримувачам прибудинкових територій рекомендується посилити заходи щодо поливу територій в нічні та ранкові години.

Особам, що мають захворювання серцево-судинної і дихальної систем, людям похилого віку, вагітним жінкам та дітям  не перебувати у спекотні години біля автомагістралей.
Лабораторні дослідження атмосферного повітря продовжуються, у випадку погіршення ситуації буде негайно оповіщено населення та Київську міську державну адміністрацію.

Автор: pressa від 04.08.2017