Новини

Атмосферне повітря станом на 02.08.2017 року.


У зв’язку з погіршенням метеорологічних умов та високим рівнем пожежної небезпеки, який продовжує залишатися високим, Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві проводить в щоденному режимі аналіз якості атмосферного повітря на території м. Києва за результатами досліджень наданих Державною установою "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" (спостереження за атмосферним повітрям на сельбищній території (об’єкти житлового фонду, громадських будівель та споруд, установ соціального, культурного та побутового призначення) та за даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії.

За даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії станом на 02.08.2017 р. рівень забруднення досяг:
  • пилом – 1,2 ГДК с.д. на пл. Бессарабській;
  • оксидом вуглецю –2,0 ГДК с.д. на вул. Довженка, 8, пл. Бесаребська, пр. Оболонський, 14, пл. Московська;
  • діоксидом азоту – 3,7-4,5 ГДКс.д. на вул. Довженка, 8, вул. Попудренка, 50, пл. Бесаребська, пр. Оболонський, 14, пл. Московська;
  • формальдегідом – 2,0-5,0 ГДКс.д. на вул. Довженка, 8, вул. Попудренка, 50, пр. Науки, 37, пл. Бессарабській, пр. Оболонський, 14, пл. Московська.
Крім того, у пробах повітря відібраних у парку «Юність», «Відрадний», ім. Пушкіна, Ботанічний сад ім. Фоміна, парк ім. Т. Шевченка, парк «Нивки», концентрації азоту діоксиду, вуглецю оксиду, ангідриду сірчистого не перевищують максимально разової ГДК 0,2 мг/м3, 5,0 мг/м3 та 0,5 мг/м3 відповідно, що відповідає вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів», затверджених наказом МОЗ від 19.06.1996 р. №173, «Гранично допустимих концентрацій хімічних і біологічних чинників в атмосферному повітрі населених місць», затверджених т.в.о. Головного державного санітарного лікаря України від 03.03.2015 р.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування" від 27 червня 2007 р. № 879 (п.35), обмеження або заборона руху в денну пору доби за температури повітря вище +28 С° поширюється на транспортні засоби фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн, також здійснюється полив доріг в ранковий час КП «Київавтодор».

Лабораторні дослідження атмосферного повітря продовжуються, у випадку погіршення ситуації буде негайно оповіщено населення та Київську міську державну адміністрацію.

Рекомендуємо в спекотні години не знаходитися під відкритим сонцем поблизу автодоріг!
Автор: pressa від 02.08.2017