Новини

Під Києвом тиждень стоїть вантажівка з гнилою рибою


При в'їзді до Києва вже шостий день стоїть вантажівка з гниючої рибою. В п'ятницю, 21 липня, до Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві надійшло повідомлення від поліції, про те, що при в'їзді в Київ затримано вантажівку, в якому провозилася 20 тонн свіжомороженої риби без документів.

"Напередодні цей автомобіль був зупинений для перевірки документів. При перевірці було встановлено, що і автомобіль, і риба - вкрадені. Водієві вдалося втекти. У ДППЗ повідомили, щоб ми приїхали і перевірили якість риби. Але це було ще в п'ятницю", - говорить Рубан.

Протягом шести днів вантажівка з уже далеко не свіжою рибою знаходиться на сонці.

"Товар необхідно утилізувати, але оскільки, згідно із законодавством, цю процедуру повинен оплачувати власник, який так і не встановлений, проблема досі не вирішена. Риба за цей час вже згнила. А рідина з неї тече прямо в ліс. Щоб не допустити поширення , сьогодні її закидали піском ", - зазначив він.

Втім, якщо поширення рідини можна ще якось уникнути, то з запахом, який видає риба, боротися досить складно, оскільки його вже чути на відстані 100 метрів. Саме тому і було прийнято рішення про те, щоб рибу утилізувати на Укрветсанзавод. Правда, за чий рахунок буде утилізація поки невідомо.

 
Автор: pressa від 27.07.2017