Оголошення

 01.05.2018
День праці

Новини

Держпродспоживслужба зацікавлена в поглибленні співробітництва з Мінекономрозвитку


Держпродспоживслужба зацікавлена в поглибленні співробітництва з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та підпорядкованими йому державними підприємствами в частині здійснення стандартизації, метрології та сертифікації. На цьому наголосила т.в.о. заступника Голови Держпродспоживслужби Лілія Стиренко під час наради-семінару з начальниками управлінь захисту прав споживачів територіальних органів Держпродспоживслужби 19 липня.

Участь у заході взяли працівники центрального апарату та територіальних органів Держпродспоживслужби, які координують питання захисту прав споживачів, ринкового та метрологічного нагляду, представники Мінекономрозвитку та Укрметртестстандарту.

Як наголосила Лілія Стиренко, робота Держпродспоживслужби тісно пов’язана з діяльністю Мінекономрозвитку, зокрема департаментом технічного регулювання.

«І якщо на центральному рівні у нас взаємозв’язок налагоджено, то на територіальному рівні ще є над чим працювати», - зазначила т.в.о заступника Голови. За її словами, спільна робота під час наради-семінару дозволяє налагодити більш тісну комунікацію між усіма учасниками та відпрацювати шляхи поглиблення співпраці з Мінекономрозвитку та державними підприємствами з питань стандартизації, метрології та сертифікації, які належать до сфери управління Мінекономрозвитку.

Учасники зустрічі розглянули проблеми, з якими стикаються фахівці Держпродспоживслужби при здійсненні заходів з ринкового нагляду, метрології, сертифікації та інших заходів в частині захисту споживачів.

Крім того, під час заходу були підбиті підсумки діяльності ринкового нагляду Держпродспоживслужби за перше півріччя 2017 року та окреслені завдання на друге півріччя.

Автор: pressa від 20.07.2017