Оголошення

 01.05.2018
День праці

Новини

Небезпечні пляжі Києва окрім пляжу «Пуща Водиця»


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві повідомляє, що за результатами лабораторних досліджень проб води з поверхневих водойм в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах м. Києва, де можливий відпочинок із купанням (надалі пляжі), проведених ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» на 10 пляжах (окрім пляжу «Пуща Водиця») проби води не відповідають нормативним показникам згідно вимог ДСП №172-96 «Державні санітарні правила розміщення, улаштування та експлуатації оздоровчих закладів», ДСП №173-96 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів», ГОСТ 17.1.5.02-80 "Охрана природы. Гидросфера. Гигиенические требования к зонам рекреации водных объектов".

Перелік пляжів проби води яких не відповідають нормативним показникам:
 


«Золотий» (р. Дніпро, острів Венеціанський, Дніпровський район)«Вербний»  (озеро «Вербне», вул. Приозерна, Оболонський район)«Венеція» (протока Венеціанська, острів Венеціанський, Дніпровський район)«Молодіжний» (р. Десенка, острів Долобецький, Дніпровський район)залив "Наталка" (район Оболонь)

«Центральний» (р. Дніпро, Труханів острів, Дніпровський район)

Крім того, за результатами лабораторних досліджень якості питної води з фонтанчиків з питною водою на  пляжах «Тельбін», «Пуща Водиця»,  «Чорторий», «Райдужний», «Венеція», «Центральний», «Вербний» проби води не відповідають нормативним показникам згідно вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною».

Враховуючи вищевикладене, необхідно:

1. Забезпечити повторні дослідження води з поверхневих водойм на пляжах міста Києва за умови  сприятливих метеорологічних умов;

2. Забезпечити інформування населення щодо можливості користування пляжами, виключно як зонами відпочинку населення без купання до покращення показників якості води у водоймах;

3. Вжити заходів щодо забезпечення пляжів якісною та безпечною питною водою та провести повторні лабораторні дослідження.

 
Автор: pressa від 13.07.2017