Новини

Звіт щодо оздоровлення дітей м. Києва за червень 2017


Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві  були залучені до складу комісій при проведенні комплексних перевірок дитячих закладів оздоровлення та відпочинку перед початком їх роботи. Всього з початку підготовки та проведення оздоровчої кампанії спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, взято участь у проведенні перевірок у складі міжвідомчої комісії з оздоровлення, відпочинку дітей та молоді з приводу дотримання вимог санітарного законодавства – 84.

До початку оздоровчої кампанії був проведений лабораторний контроль за якістю питної води:  відібрано 30 проб на бактеріологічні та на санітарно-хімічні показники, виявлені відхилення за санітарно-хімічними показниками у 14 пробах питної води в 12 таборах відпочинку з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх навчальних закладів, за мікробіологічними показниками в 1 пробі води в 1 таборі відпочинку з денним перебуванням дітей, про що було проінформовано  Київську міську державну адміністрацію.

В 81 дитячому закладі оздоровлення та відпочинку було організовано гаряче харчування протягом І оздоровчої зміни на власних обладнаних харчоблоках. При здійсненні перевірок стану підготовки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, своєчасності проходження обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників закладів та харчоблоків, порушень вимог санітарного законодавства виявлено не було.

Однак слід відмітити, що з року в рік, при підготовці до літнього оздоровчого періоду, як в таборах з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх навчальних закладів так і в позаміських дитячих оздоровчих закладах постають одні і ті ж самі проблемні питання:

1) в місті Києві третій рік поспіль функціонують влітку мовні табори з вивчення іноземних мов, в яких працюють волонтери, проте відсутня інформація про стан їх здоров’я;

2) несвоєчасно проводиться утримання території таборів, зокрема не скошується трав'яний покрив на території, що може становити загрозу появі та розмноженню кліщів та призвести до небезпечного захворювання у дітей кліщового вірусного енцефаліту.
Автор: pressa від 06.07.2017