Оголошення

 01.05.2018
День праці

Новини

Атмосферне повітря станом на 04.07.2017 року.


У зв’язку з погіршенням метеорологічних умов та високим рівнем пожежної небезпеки, який продовжує залишатися високим, Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві проводить в щоденному режимі аналіз якості атмосферного повітря на території м. Києва за результатами досліджень наданих Державною установою "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" (спостереження за атмосферним повітрям на сельбищній території (об’єкти житлового фонду, громадських будівель та споруд, установ соціального, культурного та побутового призначення) та за даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії.

За даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії станом на 07 годину 04.07.2017 р. рівень забруднення досяг: оксидом вуглецю – 1,0 ГДКм.р. на площі Бессарабській. По інших речовинах перевищення не реєструвалися на всіх постах.

Гамма-фон у м. Києві не перевищує контрольні рівні м. Києва (26 мкР/год) і знаходиться в межах 9-16 мкР/год.

За прогнозом Гідрометцентру характер погоди сприятиме накопиченню шкідливих домішок в приземному шарі атмосфери.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування" від 27 червня 2007 р. № 879 (п.35), обмеження або заборона руху в денну пору доби за температури повітря вище +28 С° поширюється на транспортні засоби фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн.

Лабораторні дослідження атмосферного повітря продовжуються, у випадку погіршення ситуації буде негайно оповіщено населення та Київську міську державну адміністрацію.

Інформація про стан атмосферного повітря оприлюднюється на сайті https://kievcity.gov.ua та http://www.dpss.gov.ua .

Автор: pressa від 04.07.2017