Новини

Нарада Департаменту охорони здоров'я


04 липня 2017 року в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва відбулася нарада Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради за участю представників Держпродспоживслужби в м. Києві, ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України», керівників закладів охорони здоров’я районного та міського підпорядкування на тему: «Щодо епідситуації в м. Києві у зв’язку з підвищенням захворюваності на гострі кишкові інфекції».

На нараді обговорювались питання епідеміологічного розслідування випадків захворювання громадян на гостру кишкову інфекцію після вживання їжі в закладі громадського харчування, особливості перебігу гострих кишкових інфекцій та ін.

«Група кишкових інфекцій включає десятки нозологічних форм, які характеризуються різноманітністю клінічних проявів, а також великим поліморфізмом наслідків інфекційного процесу» розповіла Єгорова Тетяна – головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я з інфекційних хвороб дорослої мережі.

«Основні напрямки зменшення захворюваності на ротавірусний гастроентерит це інформування населення, ширше застосовувати експрес-діагностику на ротавірус, провести навчання персоналу» підсумував головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я Євтушенко В.В.


Автор: pressa від 04.07.2017