Оголошення

Новини

Виїздне засідання Постійної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради


Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві 03.07.2017 прийняли участь у виїзному засіданні Постійної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по вирішенню надзвичайної ситуації, що склалася за результатами лабораторних досліджень атмосферного повітря та ґрунту на вміст ртуті на території колишнього заводу ВАТ «Радикал» по вулиці Червоноткацькій, 61.

На засіданні обговорювалися питання відновлення робіт по демеркурізації та оздоровленню забрудненої ртуттю та іншими шкідливими речовинами території колишнього заводу ВАТ «Радикал».

ДУ "Київським міським лабораторним центром МОЗ України" надані результати лабораторних досліджень атмосферного повітря, відібраних на території та в зоні впливу заводу ВАТ "Радикал" та ґрунту. В пробах атмосферного  повітря та ґрунту встановлені перевищення гранично допустимих концентрацій ртуті.


Автор: pressa від 03.07.2017