Оголошення

 01.05.2018
День праці

Новини

Оновлена інформація про реєстрацію випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію.


За інформацією Державної установи "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" (лист від 28.06.2017 № 1459) в м. Києві за період з 27.06. по 28.06.2017 було зареєстровано 13 випадків захворювання громадян на гостру кишкову інфекцію після вживання їжі в закладі громадського харчування ТОВ "Суші Ленд" за адресою: м. Київ, вул. Дмитрівська, 2а.

28.06.2017 спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві здійснено позаплановий захід (обстеження) ТОВ "Суші Ленд". За результатами здійснення заходу державного нагляду (контролю) в виявлені численні порушення вимог чинного законодавства - законів України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів", ″Про захист населення від інфекційних хвороб″, наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.2002 №219 ″Про затвердження Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства″, ДБН В.2.2-25:2009 "Будинки і споруди.
Підприємства харчування (Заклади ресторанного господарства)": порушення санітарно-гігієнічних та ветеринарно-санітарних норм.

В ході здійснення позапланового заходу державного нагляду (контролю) для проведення санітарно-мікробіологічного дослідження відібрані об'єкти санітарних заходів (21 проба харчових продуктів, в тому числі сировини), лабораторні дослідження тривають.

Станом на 29.06.2017 захворіло 24 особи, з них 20 осіб госпіталізовано (12 осіб до інфекційного відділення Київської міської клінічної лікарні №4, 5 осіб до інфекційного відділення Київської міської клінічної лікарні № 9, 3 особи до інфекційного відділення Олександрівської клінічної лікарні м. Києва, 1 дитина до інфекційного відділення Київської міської дитячої клінічної лікарні №2 - виписана під розписку батьків) та 2 дорослих осіб від госпіталізації відмовилися.

Епідеміологічна ситуація знаходиться на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві. Епідеміологічне розслідування випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію продовжується.

Громадянам, які вживали продукти харчування, пов’язані із даним суб’єктом господарювання, у випадку клінічних ознак захворювання просимо звертатись до лікувально-профілактичних закладів.
Автор: pressa від 29.06.2017