Новини

Оновлена інформація щодо спалаху на гостру кишкову інфекцію


За інформацією Державної установи "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" в м.Києві за період з 27.06. по 28.06.2017 було зареєстровано 23 випадки захворювання громадян на гостру кишкову інфекцію після вживання їжі в закладі громадського харчування ТОВ "Суші Ленд" за адресою: м.Київ, вул. Дмитрівська, 2а.

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м.Києві здійснено позаплановий захід (обстеження) ТОВ "Суші Ленд" та відібрано 21 зразок об'єктів санітарних заходів (харчових продуктів, в тому числі продовольчої сировини).

За результатами здійснення заходу державного нагляду (контролю) в виявлені численні порушення вимог чинного законодавства.

Фахівцями Державної установи "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" відібрано 9 проб харчових продуктів для проведення лабораторного дослідження за мікробіологічними показниками, 70 змивів з об'єктів навколишнього середовища на наявність ентеропатогенної мікрофлори, бактерій групи кишкової палички та патогенний стафілокок, пробу води для дослідження за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками, бактеріологічно обстежено 20 співробітників закладу, Лабораторні дослідження тривають.

Станом на 29.06.2017 захворіло 23 особи, з них 20 осіб госпіталізовано  (12 осіб до інфекційного відділення Київської міської клінічної лікарні №4, 5 осіб до інфекційного відділення Київської міської клінічної лікарні № 9, 3 особи до інфекційного відділення Олександрівської клінічної лікарні м. Києва, 1 дитина до інфекційного відділення Київської міської дитячої клінічної лікарні №2) та 2 дорослих осіб від госпіталізації відмовилися.

Епідеміологічна ситуація знаходиться на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в м.Києві. Епідеміологічне розслідування випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію продовжується.

Інформацію даного випадку направлено до Національної поліції.

Громадянам, які вживали продукти харчування, пов’язані із даним суб’єктом господарювання, у випадку клінічних ознак захворювання просимо звертатись до лікувально-профілактичних закладів.
Автор: pressa від 29.06.2017