Новини

Інформація щодо спалаху на гостру кишкову інфекцію


Станом на 12:00 28.06.2017 Державною установою «Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» в м. Києві зареєстровано 16 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію серед мешканців міста, можливо пов’язаних із вживанням харчових продуктів в закладі громадського харчування.

Всі хворі перебувають на стаціонарному лікуванні в клінічній лікарні №4 та №9. Хворі пов’язують свої отруєння із вживанням сушів «Каліфорнія», «Філадельфія», «Унагі», «Золотий дракон» та інші.

28.06.17 спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві здійснився позаплановий захід (обстеження) суб’єкта господарювання.

Продукція, яка пов’язана із можливим отруєнням вилучена. Зразки продуктів харчування відібрані для лабораторних досліджень.

Станом на 18:00 28.06.17 підприємство ТОВ «Суши Ленд Євразія» по вул. Дмитрівська, 2а, Шевченківського району з яким пов’язано отруєння, тимчасово припинило свою діяльність.
Громадянам, які вживали продукти харчування, пов’язані із даним суб’єктом господарювання, у випадку клінічних ознак захворювання просимо звертатись до лікувально-профілактичних закладів.

Епідеміологічне розслідування випадків захворювання триває.
Автор: pressa від 29.06.2017