Виробник

Проведення профілактичних заходів (прийом протималярійних препаратів, проведення щеплень, дотримання правил особистої гігієни тощо) є запорукою Вашого безпечного відпочинку в екзотичних країнах.

Кожна держава має свої вимоги до осіб, які в’їжджають на її територію, стосовно попередження завозу та розповсюдження інфекційних та паразитарних захворювань. Більш детально ознайомитись з вимогами щодо в’їзду можна у посольствах цих країн, у лікаря, який оформляє довідки про стан здоров‘я перед виїздом за кордон, на сайтах Головного управління Держсанепідслужби у м.Києві, туристичних агенцій.

 
Туристичні агентства, інші організації, які відправляють туристів та співробітників до ендемічних країн, повинні інформувати про епідемічну ситуацію в країні виїзду, можливий ризик зараження інфекційними захворюваннями та заходи профілактики.
Слід знати, що на сьогодні на території окремих континентів можна заразитися небезпечними для здоров’я людини захворюваннями:..
Докладніше... 69 Kb

(пам’ятка розроблена фахівцями епідеміологічного відділу Управління організації державного санітарно – епідеміологічного нагляду ГУ ДСЕС у м. Києві)