Новини

Представники Держпродспоживслужби в м. Києві взяли участь у методичному семінарі


Начальник Управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві Лук’янюк Олександр та заступник начальника управління – начальник ринкового нагляду Тихомиров Дмитро взяли участь у методичному семінарі  для директорів, головних бухгалтерів, економістів та працівників кадрових служб підприємств Київської регіональної спілки споживчої кооперації, який відбувся в Київському кооперативному інституті бізнесу і прав.

Представниками Головного управління надано кваліфікаційну та вичерпну доповідь-роз’яснення щодо перевірок суб’єктів господарювання спеціалістами Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та її територіальними органами відповідно до компетенції.

Зокрема, висвітлювалися питання проведення планових та позапланових перевірок суб’єктів господарювання – підстави для їх проведення, погодження на проведення позапланових перевірок, хід самих перевірок з фіксуванням процесу здійснення планового або позапланового заходу чи кожну окрему дію, засобами аудіо- та відеотехніки, результати здійснення перевірок, накладення штрафів та ін.
Автор: pressa від 22.02.2018