Новини

Оновлена інформація щодо випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію


В м. Києві за період з 15.02.2018 по 19.02.2018 зареєстровано 5 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію, ймовірно пов'язаних із вживанням їжі в закладі громадського харчування "Євразія".

З епідеміологічного анамнезу встановлено, що всі хворі пов’язують своє захворювання з вживанням їжі придбаної у вищевказаному закладі громадського харчування, всі захворілі замовляли та вживали суші «Філадельфія».

20.02.2018 спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві здійснено позаплановий захід (обстеження). На час проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) заклад громадського харчування відвідувачів не приймає у зв'язку із проведенням санітарного дня відповідно до наказу в.о. директора закладу від 20.02.2018 №20/1/1, на робочих місцях перебуває 5 осіб з числа персоналу.

Під час проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) виявлено численні порушення чинного законодавства.

За результатами здійснення заходу державного нагляду (контролю) Головним Управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві видано Розпорядження про усунення виявлених порушень вимог законодавства від 21.02.2018 №7 про тимчасове припинення виробництва та заборону обігу об'єктів санітарних заходів з 21.02.2018 до отримання результатів лабораторних досліджень та вручено керівництву закладу громадського харчування.

Також направлені листи на адреси Управління захисту економіки у місті Києві Департаменту захисту економіки, Національної поліції України у м. Києві, Шевченківського управління Головного управління Національної поліції України у м. Києві щодо вжиття заходів реагування, внаслідок вчинення протиправних діянь, які містять ознаки злочину, передбаченого статтею 325 Кримінального кодексу України.

Епідеміологічне розслідування випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію продовжується.

Автор: pressa від 22.02.2018