Новини

Звіт роботи Об’єднання ветеринарної медицини в м. Києві


Одним із важливих завдань Об’єднання ветеринарної медицини в м. Києві є здійснення державного контролю та нагляду за утриманням тварин, зменшення ризиків для людей, що виникають у результаті занесення або поширення заразних хвороб, оцінка епізоотичної ситуації, а також розроблення, затвердження та забезпечення проведення протиепізоотичних заходів в м. Києві.

За даними обліку в господарствах та у приватних осіб в місті Києві утримується більше 36,993 тис. голів тварин різних видів та близько 7,223 тис. голів птиці.

Згідно «Плану протиепізоотичних заходів проти основних заразних хвороб тварин по м. Києву», протягом року проводились діагностичні дослідження тварин на заразні хвороби, профілактичні щеплення та ветеринарно-санітарні обробки.

Продовжується проведення постійного моніторингу епізоотичної ситуації у місті щодо грипу птиці та африканської чуми свиней.

Для профілактики особливо небезпечних захворювань тварин щеплено проти сибірки - 718 голів тварин, проти сказу – 42027 голів собак та 27705 голів котів, проти лептоспірозу – 29719 голів собак.

Також, проводиться значна кількість профілактичних щеплень дрібних тварин зокрема собак та котів проти чуми, гепатиту, ентериту, парвовірозу, трихофітії та інших захворювань.
Автор: pressa від 13.02.2018